Шаблоны Joomla 3.5


UA

Львівський державний університет внутрішніх справ та Громадська організація «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» уклали Меморандум про співпрацю.

Відповідний документ сьогодні підписав ректор вишу Роман Благута під час зустрічі із членом правління Асоціації, головою Личаківського районного суду міста Львова Сергієм Гиричем, якого було уповноважено для передачі Меморандуму.

15

Документ передбачає здійснення освітньої, наукової та практичної діяльності у сфері забезпечення верховенства права та вдосконалення освітнього процесу, всебічну підтримку активних та ініціативних здобувачів, підвищення рівня професійної підготовки у галузі адміністративного, цивільного та кримінального судочинства.

Сторони домовилися про реалізацію спільних заходів, проєктів і програм, що сприятимуть інформуванню громадськості про особливості суддівської та поліцейської професії. Зокрема, у рамках Меморандуму передбачено проведення наукових досліджень з актуальних питань забезпечення прав та свобод людини, охорони публічної безпеки та порядку, ювенальної превенції, забезпечення гендерної рівності та запобігання гендерно зумовленому насильству.

У Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ЛьвДУВС відбувся випуск 27 слухачів.

 1

Розпочалися урочистості із вручення дипломів кваліфікованого робітника професії «Поліцейський».

Після цього із вітальним словом до присутніх звернувся перший проректор Львівського державного університету внутрішніх справ, полковник поліції Тарас Созанський. Він побажав випускникам професійного зростання та успіхів у роботі.

Начальник управління кадрового забезпечення ГУНП у Львівській області, підполковник поліції Роман Онисик, вітаючи слухачів, підкреслив: «Пам’ятайте, що ви служите українському народові та повинні бути прикладом для інших».

 7

Із привітальним словом до випускників також звернуся заступник начальника ГУНП у Волинській області, полковник поліції Віталій Ковальчук. «Перед вами стоять важливі завдання - протидія злочинності, захист публічної безпеки та порядку, допомога людям у різних складних ситуаціях. Щиро вірю, що ви із усім цим впораєтеся», - наголосив він.

 8

Благословив поліцейських на віддану та сумлінну службу протоієрей Василь Ревуцький.

 9

Випускники «Академії поліції» ЛьвДУВС продовжать службу у підрозділах карного розшуку в місті Києві, на Львівщині, Волині, Закарпатті, Івано-Франківщині, Кіровоградській та Київській областях.

 10

Сьогодні у проєкті #Мій_ЛьвДУВС – випускник Інституту управління, психології та безпеки Володимир Петрів. Під час навчання у виші юнак був ведучим багатьох урочистостей, брав активну участь у студентському самоврядуванні та художній самодіяльності, долучався до роботи наукового гуртка.

Цьогоріч Володимир завершив навчання в університеті та отримав диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Психологія».

«Кожен період у нашому житті необхідний, важливий і цікавий. Але в студентських роках є щось особливе: становлення тебе як особистості, формування власного світогляду, цінностей, переконань, перехід від дитинства до дорослого та самостійного життя. Можу з упевненістю сказати, що спогади та враження про університет назавжди залишаться в моїй пам’яті», – розмірковує випускник.

1

ЛьвДУВС став для Володимира тим місцем, де він зустрів своїх найкращих друзів та однодумців. «Я вдячний вишу за можливість познайомитися з великою кількістю цікавих, неординарних людей, які, з першого погляду, такі різні, проте ми завжди знаходили те, що нас об'єднувало», – наголошує юнак.

За словами Володимира, саме у ЛьвДУВС він зміг повністю реалізувати себе. «В університеті є всі необхідні умови для отримання знань і досвіду, а також можливість виступати на конференціях та інших заходах», – говорить хлопець.

В арсеналі юнака чимало різноманітних нагород. Зокрема, за успіхи у навчанні та активну громадську діяльність, участь у студентському житті та конкурсі «Україна колядує».

2

Випускник розповів, що на заняттях йому завжди подобалося дискутувати. «Нас, як майбутніх психологів, вчили мати власну думку стосовно багатьох аспектів життя, не боятися її відстоювати, вміти знаходити конструктивні аргументи, поважати точку зору інших», – відзначив Володимир.

Герой проєкту зауважив, що викладачі докладали багато зусиль, аби передати студентам свої знання та досвід. «Заняття часто проходили у форматі тренінгів. Викладачі намагалися зацікавити нас, сприяли розвитку емоційного інтелекту, рефлексії, самосвідомості», - розказав хлопець.

Майбутній психолог також отримав можливість вступити на військову кафедру. «Зважаючи на ситуацію в країні, я розумію, що, ймовірно, настане час, коли мені необхідно буде захищати територіальну цілісність держави, свободу та незалежність України. А для цього потрібні знання і навички у військовій сфері. Крім цього, я вважаю за честь прийняти Присягу на вірність українському народові», – підкреслив герой проєкту.

Юнак має два хобі – спорт та книги. Останнє захоплення особливо важливе для Володимира як для психолога. Він читає літературу різних напрямків – філософську, історичну, художню, соціально-психологічну. «Люблю читати, адже це найкращий спосіб для саморозвитку, можливість знайти відповіді на власні запитання, щось усвідомити, або ж просто відпочити. Мене завжди вражало, як у різні часи психологи, філософи, соціологи намагалися зрозуміти людину, її суть, механізми поведінки, емоцій та дій», – ділиться випускник.

3

Володимир говорить, що завдяки книжкам можна вивчати нові методи та техніки допомоги людям. «Прогрес не стоїть на місці і бути в тренді, розуміти, як протікають ті чи інші процеси, завжди потрібно. Важливо також знати, що відбувається у світі, як певні події можуть впливати на свідомість людей, щоби попереджати кризові ситуації, негативні психічні наслідки та боротися з ними», – пояснив герой проєкту.

Хлопець був старостою групи протягом трьох років. «Разом із одногрупниками ми долучалися до благодійних акцій, відвідували дитячі будинки та військові госпіталі», - пригадує випускник.

Володимир також брав участь у художній самодіяльності – писав сценарії, організовував виступи, був звукорежисером. «Ми багато спілкувалися після занять, реалізовували різні ідеї. Приємно бути у середовищі таких креативних та творчих людей. Дякую усім, хто робив наше студентське життя таким цікавим! Це було справді класно!», – говорить герой проєкту.

4

Володимир зізнається, що за чотири роки навчання дуже змінився: «Університет допоміг мені розставити пріоритети у житті та показав орієнтири, завдяки яким можна йти уперед. Хотів би згадати фразу, яку нам колись сказали на лекції: «Неможливо стати психологом за чотири роки. Інколи для на це йде все життя. Проте ваше завдання – навчитися критично мислити, аналізувати факти і події, поведінку людей та завжди вірити у власні сили!».

До Львівського державного університету внутрішніх справ вкотре завітали представники Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України у Львівській області».

 1

Лікар-терапевт цієї установи Олена Голованова розповіла, що в Україні спостерігається спад захворюваності на коронавірус. «Я переконана, що таку статистику ми маємо завдяки активній вакцинації», - наголосила Олена Голованова.

Вона також відзначила, що очікується третя хвиля пандемії, під час якої домінуватиме новий штам коронавірусу «Дельта плюс».

«Відповідно, буде зростати кількість хворих, адже цей штам є дуже небезпечним не тільки для старшого населення, але й для молоді. Тож закликаю усіх вакцинуватися, а також розповідати близьким, знайомим про необхідність щеплення й вироблення колективного імунітету від цього захворювання», - наголосила лікар-терапевт.

 4

Вона додала, що всі вакцини, які зараз є в Україні, діють на цей штам вірусу.

Лікар-терапевт також розказала, що в установі функціонують мобільні бригади, які проводять вакцинацію протягом останніх трьох місяців. За цей період було зроблено більше семи з половиною тисяч доз щеплення.

Продовжується вакцинація від COVID-19 і у ЛьвДУВС. Сьогодні щеплення препаратом CoronaVac отримали близько 50 працівників та здобувачів вишу.

Зазвичай у рамках проєкту #Мій_ЛьвДУВС ми знайомимо вас із талановитими студентами та курсантами університету. Однак цього разу ми вирішили поспілкуватися із нашою випускницею, яка, пропрацювавши декілька років у практичних підрозділах поліції, повернулася до рідного вишу та зараз навчається в ад’юнктурі.

Отже, сьогодні розповімо про Єлизавету Коць, авторку численних наукових публікацій, яка ініціювала створення Ради молодих вчених при ЛьвДУВС.

10

«Мій науковий шлях розпочався ще в університетські роки – тоді я була курсанткою факультету з підготовки слідчих та учасницею наукового товариства. - пригадує Єлизавета Коць. - Пізніше, коли почала працювати у поліції, переконалася, що вкрай важливо поєднувати науку та практику, Саме тому я вступила до ад’юнктури. Мені подобається писати наукові публікації, ділитися своїми думками з колегами. Згодом я стала учасницею Форуму рад молодих вчених України, де познайомилася із Олесею Ващук, головою Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки. Саме приклад активної промоції науки серед молоді став для мене зразком ефективної роботи у цій галузі. Тому, приїхавши із Форуму, я запропонувала створити таку ж раду при нашому університеті. І хоча Рада молодих вчених при ЛьвДУВС діє не так давно, однак ми вже встигли зробити багато для того, щоби популяризувати науку серед університетської молоді.

Функції Ради молодих вчених дуже широкі – вони полягають не лише в організації певних наукових заходів, а також у обміні інформацією між молодими вченими, промоції науки серед стейкхолдерів, замовників наукових розробок тощо.

Крім цього, Рада сприяє реалізації конституційних прав молодих вчених університету щодо їх участі у формуванні державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.

Участь у Раді має й інші переваги: наприклад, завдяки цьому науковці можуть дізнатися про різноманітні заходи, взяти у них участь, отримати інформацію про те, як подавати заявку на різні гранти тощо.

Вважаю, що найважливішою чеснотою для молодого науковця має бути наполегливість. Дуже рідко щось вдається із першого разу, тому досягти певних висот можна лише завдяки наполегливій роботі й невичерпному терпінню. Раджу юним вченим вірити у себе, незважаючи ні на що!».

Генерал-майор гвардії у відставці ЯНІВ Ярослав Богданович народився 24 серпня 1939 року у місті Стебник Дрогобицького району Львівської області.

 scor site

Ярослав Богданович обіймав різні посади, зокрема працював: деканом факультету № 4 Львівського інституту внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України та заступником декана юридичного факультету.

Відійшов у вічність 19 липня 2021 року.

Колектив Львівського державного університету внутрішніх справ глибоко сумує та висловлює щирі співчуття рідним і близьким Ярослава Богдановича з приводу непоправної втрати.

Вічна і світла пам’ять!

Заупокійне богослужіння (парастас) за померлим відбудеться сьогодні о 17:00 год. у каплиці Різдва Хрестителя Господнього Йоана (м. Львів, вул. Пекарська, 52). Прощання та похорон – завтра, 21 липня, о 12:00 год. (каплиця по вул. Пекарській, 52).

 

Сьогодні у проєкті «Мій ЛьвДУВС» своїми враженнями про університетське життя діляться три випускниці Інституту права.

 111

Христина Петрик пригадує, як вперше переступила поріг рідного вишу, аби реалізувати свої мрії. «Для мене навчатися у цьому університеті означало початок дорослого самостійного життя у великому і перспективному місті», - каже випускниця.

Завдяки університету дівчина мала змогу поспілкуватися із відомими адвокатами, суддями, представниками правоохоронних органів, які проводили лекції та практичні заняття для студентів.

Крім цього, Христина постійно брала участь у наукових конференціях та семінарах, писала тези із різних галузей права.

Для випускниці вишу Марії Крупач навчання було дуже цікавим та насиченим, адже вона також активно долучалася до наукової діяльності. Каже, університет допоміг їй реалізувати творчі здібності та розвинути лідерські якості.

 222

Дівчина переконана, що знання і досвід, отримані у ЛьвДУВС, стануть міцним фундаментом в її житті та майбутній кар'єрі.

Аліна Фагат ще змалечку твердо вирішила, ким хоче стати у майбутньому та де саме здобуватиме вищу освіту. «Я не вагалася із вибором університету ані хвилини», - наголошує героїня проєкту.

Дівчина зізнається, що назавжди запам’ятала свій перший день у ЛьвДУВС. «Тоді за вікном була похмура погода, сильний дощ і холод. Але це не змогло затьмарити тієї атмосфери, яка панувала у стінах вишу, зігрівала серце та наповнювала душу теплом», - говорить випускниця.

 333

Для Аліни ЛьвДУВС назавжди залишиться місцем, де вона зустріла вірних друзів та отримала багаж знань, який допоможе в професійній діяльності. «Саме тут я познайомилася із найкращими викладачами, які з радістю допомагали, навчали і підтримували, а також змогла реалізуватися у творчій та науковій сферах», - підсумувала випускниця.

Запрошуємо до участі у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах», яка відбудеться 5 листопада 2021 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

 Напрями роботи наукового заходу:

  1. Нормативно-правове та кадрове забезпечення правоохоронної діяльності: українські реалії та зарубіжний досвід.
  2. Реформування правоохоронної системи України: шляхи, ризики та перспективи.
  3. Проблеми взаємодії правоохоронних органів у правозастосовній діяльності.
  4. Сучасний стан та оцінка ефективності діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності.

 Для участі у роботі конференції запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

Тези учасників конференції планується видати окремим збірником до початку її роботи та розмістити на офіційному сайті університету.

Заявку на участь у конференції, тези, рецензію наукового керівника (для здобувачів) слід надсилати на адресу університету (м. Львів, вул. Городоцька, 26) або електронною поштою на одну із зазначених нижче електронних адрес з поміткою «на конференцію 05.11.2021» до 26 вересня 2021 року.

Здобувачі ступенів вищої освіти «бакалавр», «магістр» та аспіранти безпосередню участь у роботі конференції беруть у випадку отримання персональних запрошень.

Мови конференції: українська, англійська.

Заявка на участь та додаткова інформація - за посиланням

Сьогодні під час засідання ректорату очільник Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута урочисто вручив працівникам вишу відзнаки МВС України.

 1

За сумлінне виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу, наполегливість, а також з нагоди Дня бухгалтера та аудитора було нагороджено Ганну Гулу, заступницю начальника відділу фінансово-облікової діяльності. Ректор університету вручив їй нагрудний знак «За безпеку народу».

 2

А завідувач кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Юрій Йосипів отримав грамоту МВС за результативну участь у турнірі з практичної стрільби «Кубок Міністра внутрішніх справ України – 2021».

Вітаємо працівників університету із одержаними нагородами та бажаємо нових досягнень у професійній діяльності!

Проєкт #Мій_ЛьвДУВС продовжується! Сьогодні враженнями про навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ поділиться Софія Кирильчук, курсантка другого курсу факультету №3, яка також навчається заочно на спеціальності «Право». Вона – співголова наукового товариства університету та одна із авторів відеоролика, що здобув друге місце на всеукраїнському конкурсі «Відправимо корупцію на карантин».

10

«Ще з дитинства я мріяла стати поліцейською, бо завжди мала підвищене почуття справедливості і хотіла його реалізувати. Тож пізніше, коли виросла, зробила свій вибір і вступила до Львівського державного університету внутрішніх справ. Саме тут мені вдалося втілити у життя свою мрію і опинитися у тому середовищі, де цінують справедливість і честь.

Навчаючись на першому курсі, я одразу почала займатися науковою діяльністю – тоді я написала свою першу наукову роботу, а пізніше мені запропонували стати співголовою наукового товариства. Від такої пропозиції я не могла відмовитися. Рада, що зараз маю змогу отримувати у товаристві знання, які пізніше використаю у своїй професійній діяльності. А ще – закликаю усіх курсантів і студентів не вагаючись вступати до товариства, адже саме там можливо сповна відкрити власні таланти, навчитися говорити перед публікою і збагатити свої знання.

10

Я також приймала активну участь у житті курсантського самоврядування нашого факультету. Писала пости для сторінки у соціальних мережах, створювала відео про життя курсантів. А згодом мені запропонували долучитися до зйомок відеоролика на конкурс «Відправимо корупцію на карантин». Тоді ми отримали друге місце серед усіх робіт по Україні! Нам дуже хотілося створити відео, завдяки якому можна було би розвіяти міф про те, що усі поліцейські беруть хабарі. Це не так, адже в українських поліцейських є почуття справедливості, і більшість із них розуміє, що з корупцією потрібно боротися.

ЛьвДУВС допоміг мені знайти себе та своє покликання. Вдячна рідному університету за можливість розвиватися та вдосконалюватися у науці і творчості!».

Сторінка 1 із 211