Шаблоны Joomla 3.5


UA

Днями у місті Лева відбувся Відкритий Кубок Львівської області з гирьового спорту. Серед переможців та призерів події – четверо курсантів Львівського державного університету внутрішніх справ.

21

Перше місце серед жінок у ваговій категорії до 68 кг здобула вихованка ЛьвДУВС Аліна Козачук. Дівчина відкрила для себе гирьовий спорт вже у університеті. Втім, завдяки завзяттю та наполегливості зуміла здолати навіть більш досвідчених спортсменок.

Призером змагань став також курсант ЛьвДУВС Іван Намачинський. Юнак виборов друге місце у ваговій категорії до 78 кг. Ще двоє вихованців університету – Василь Славитяк та Павло Василина - здобули «бронзу» кожен у своїй ваговій категорії.

21

У підсумку перше місце Відкритого Кубку дісталося збірній команді Львівської області, другими були спортсмени з Рівненщини, а третіми – гирьовики з Тернопільщини.

Вітаємо спортсменів ЛьвДУВС із черговим досягненням, бажаємо нових здобутків та перемог!

Регіональне представництво Консультативної місії Європейського Союзу у Львові організувало вебінар із прав людини. До заходу долучилися здобувачі освітнього ступеня «магістр» факультетів, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції, а також працівники ЛьвДУВС. Спікером вебінару виступив омбудсмен Роман Лисіна, який працює в Офісі захисника прав людини у Словаччині.

site

Захід було присвячено темі «Права людини та дії поліції. Застосування сили, ст. 3 Європейської конвенції з прав людини». Роман Лисіна пояснив, що, відповідно до цієї конвенції, нікого не може бути піддано катуванню або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню. Дотримання цієї норми є вкрай важливим для правоохоронців.

Спікер відзначив, що у виключних випадках поліцейський може застосовувати силу. До прикладу, коли злочинець опирається арешту або коли життя і здоров’я правоохоронця під загрозою. Омбудсмен розповів про динамічне оцінювання ризиків, а також надав рекомендації, які допоможуть здобувачам в подальшій практичній діяльності.

Під час онлайн-заходу спікер наводив різні приклади з життя, демонстрував відеоролики за участю правоохоронців. Після цього вихованці вишу проходили бліцопитування та висловлювали власну думку стосовно того, чи на відео були зафіксовані порушення ст.3 Європейської конвенції з прав людини.

6

Представники ЛьвДУВС долучилися до Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Актуальні проблеми правового регулювання та нові підходи до реалізації національного законодавства». Захід відбувся на базі юридичного факультету Карагандинського університету імені Є. Букетова (Республіка Казахстан). Співорганізатором наукової події вже вдруге виступив Інститут права ЛьвДУВС.

 1

У роботі конференції взяли участь представники закладів вищої освіти з України, Казахстану, Китаю, Азербайджану, Узбекистану та Росії.

 2

Із вітальним словом до учасників заходу звернувся директор Інституту права ЛьвДУВС Іван Красницький. Він акцентував увагу на актуальних проблемах правового регулювання суспільних відносин в Україні: реформах цивільного, трудового та кримінального законодавства. Крім цього, відзначив, що євроінтеграційний вектор розвитку науки нашої держави дозволяє ділитися досвідом із вченими з інших країн і збагачуватися новими знаннями.

Учасники заходу обговорили питання міжнародно-правових аспектів розвитку державного управління та громадянського суспільства. На конференції лунало питання теоретико-історичного та конституційно-правового аспектів розвитку суспільних відносин. Присутні також дискутували про роль кримінальної політики в удосконаленні правового регулювання.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася урочиста академія, присвячена випуску вихованців Інституту права за освітнім ступенем «магістр» спеціальності «Право». Дипломи випускникам вручали ректор ЛьвДУВС Роман Благута та директор Інституту права Іван Красницький. Ведучими події стали вихованці ЛьвДУВС Олександр Переведенцев та Діана Яцків.

З вітальною промовою перед випускниками виступив очільник вишу Роман Благута: «ЛьвДУВС дав знання, навики та створив підґрунтя для вашого подальшого розвитку. А далі – все залежить тільки від вас. Завдяки диплому у галузі «Право» ви зможете обіймати різноманітні посади, рухатися кар’єрними сходинками, звісно, не без зусиль. Але я впевнений, що ви до цього готові», –наголосив ректор.

Роман Благута подякував батькам і родичам випускників, що прийшли підтримати студентів, науково-педагогічним працівникам, методистам та усім, хто допомагав здобувачам у навчальному процесі.

7

Особливими дипломами було відзначено вихованців ЛьвДУВС Ірину Чабан і Юлію Терещенко. Останню було запрошено до вітального слова: «Наше навчання було складним, але ми впоралися і дійшли до кінця. Бажаю університету процвітання і першості в усіх сферах, а нам – не забувати, що закон є нашою зброєю. Нею ми повинні захищати суспільство». Випускниця, крім того, подякувала викладачам за знання та підтримку, а батькам – за любов і турботу.

Посвяту дипломів освяченою водою та Боже благословення випускників здійснив настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Тарас.

Яскравим завершенням урочистої академії став невеличкий концерт, який підготували для випускників та їхніх гостей студенти молодших курсів Інституту права. Також було проведено церемонією перекидання «китички» на «конфедератках», головних уборах випускників.

14

На згадку про цей день усі випускники отримали листівочки від ангела із щирими побажаннями та мудрими настановами.

Запрошуємо до участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми зміцнення економічної безпеки держави та суб’єктів господарської діяльності», яка відбудеться 16 квітня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи конференції:

  1. Соціально-економічна складова національної безпеки.
  2. Організаційно-управлінські проблеми зміцнення економічної безпеки.
  3. Фінансово-економічна безпека соціально-економічних систем.
  4. Забезпечення ефективного використання ресурсного потенціалу на рівні країни, регіону, підприємства.
  5. Актуальні проблеми управління та  захисту бізнесу.
  6. Інформаційна безпека бізнесу.
  7. Менеджмент підприємств неприбуткової сфери.

До участі у роботі конференції запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

Конференція проходитиме у залі Наукового товариства Львівського державного університету внутрішніх справ (79007 м. Львів, вул. Городоцька, 26).

Для участі у роботі конференції необхідно до 13 березня надіслати на електронну адресу організаторів конференції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1) заявку за наданою формою;

2) текст тез доповіді, оформлений за вказаними вимогами;

3) копію документа про сплату організаційного внеску.

Додаткова інформація та заявка на участь за посиланням.

Запрошуємо до участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти (українською та іноземними мовами) «Право. Комунікація. Суспільство», яка відбудеться 9 квітня у Львівському державному університеті внутрішніх справ за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26 (початок реєстрації о 14.30).

Напрями роботи конференції:
- становлення професійної компетентності здобувачів вищої освіти засобами іноземної мови;
- формування професійних, національних та загальнолюдських цінностей як складових комплексного виховання мовної особистості;
- актуальні проблеми діяльності правозахисних та правоохоронних органів: європейський досвід та українські реалії;
- використання «змішаних форм» навчання та технологій дистанційного навчання у період пандемічних загроз.

Планується видання електронного збірника тез учасників конференції.

Учасники, які бажають опублікувати тези у збірнику, повинні надіслати на адресу оргкомітету електронний варіант тез, оформлених згідно з правилами, до 1 квітня.

Детальна інформація за посиланням.

 

Запрошуємо до участі в роботі міжвузівської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Соціально-економічний розвиток і безпека України: стан та перспективи». Захід відбудеться 25 березня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи конференції:

  1. Соціально-економічна складова національної безпеки;
  2. Організаційно-управлінські проблеми зміцнення економічної безпеки;
  3. Фінансово-економічна безпека держави та суб’єктів господарювання в сучасних умовах.

Конференція проходитиме у корпусі № 6, ауд. 207 Львівського державного університету внутрішніх справ (м. Львів, вул. Кривоноса, 1).

У випадку продовження терміну карантинних заходів конференція відбудеться у дистанційно-заочному форматі.

Для участі у роботі конференції необхідно до 7 березня 2021 року надіслати на електронну адресу організаторів конференції (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.):

1) заявку за наданою формою;

2) текст тез, оформлений за вказаними вимогами.

Організаційний внесок для учасників конференції становить 80 грн. (на покриття витрат, пов’язаних із проведенням конференції). Вартість збірника тез доповідей оплачується додатково у розмірі 130 грн.

Порядок роботи конференції:

13:30 – 14:00 – реєстрація учасників конференції;

14:00 – 16:00 – пленарне засідання;

16:00 – 17:15 – секційні засідання;

17:15 – 17:45 – підведення підсумків та закриття конференції.

Заявка на участь та детальна інформація за посиланням.

На кафедрі іноземних мов та культури фахового мовлення Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася вікторина англійською мовою «Культура та традиції країн, мова яких вивчається». Участь взяли здобувачі вищої освіти перших і третіх курсів Інституту права та Інституту управління, психології та безпеки.

 1

Цьогоріч захід відбувся онлайн на платформі Zoom. Вікторина складалася з двох етапів. Учасники відповідали на запитання та представляли мультимедійні проєкти про освіту, культуру і традиції англомовних країн.

 2

Вихованці Інституту управління, психології та безпеки презентували відео, де вони декламують вірш Дж. Байрона «When I dream that you love me» («Коли сниться мені, що ти любиш мене...») в перекладі Лесі Українки з нагоди 150-річчя від дня її народження.

 3

Усі команди нагороджені грамотами за участь у вікторині.

 5

Викладачі кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення, які оцінювали старання кожної команди, – Олеся Бойко, Галина Горун, Тетяна Липченко та Ольга Романюк.

Представники ЛьвДУВС взяли участь у круглому столі під назвою «Трансформація моделей міжособистісних відносин у сучасному суспільстві». Захід проходив у рамках співпраці студентських наукових гуртків Інституту управління, психології та безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ та студентами-психологами факультету №6 Харківського національного університету внутрішніх справ. Круглий стіл відбувся онлайн з використанням платформи ZOOM.

 1

Організатори заходу відзначили, що метою наукового заходу є створення комфортного простору, де можна замислитися щодо різних стереотипів стосовно ролей жінок та чоловіків у суспільстві.

Відтак, учасники обговорювали актуальні проблеми трансформації моделей міжособистісних відносин. Крім цього, звучали теми психологічних аспектів прояву ревнощів серед молоді. 

 4

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради. Захід розпочався із заслуховування звіту про виконання Плану основних заходів за І семестр 2020-2021 н.р. та виконання кошторису університету у 2020 році. Окремо було розглянуто кошторис ЛьвДУВС на 2021 рік.

1

Призначено попередню експертизу дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії та прийнято рішення щодо клопотання перед Міністерством освіти і науки про формування рад для проведення захисту дисертацій з метою присудження ступенів доктора філософії. Крім цього, на засіданні було змінено тему дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

 Вчена рада 2

Вчена рада присвоїла вчені звання доцента доценту кафедри цивільного права та процесу факультету №1 кандидатові юридичних наук Роману Демківу та доценту кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення кандидатові наук з соціальних комунікацій Христині Вербицькій.

Висунуто кандидатури доцента кафедри адміністративно-правових дисциплін Інституту права кандидата юридичних наук, доцента Сергія Єсімова та професора кафедри менеджменту Інституту управління, психології та безпеки доктора економічних наук, професора Марти Копитко на призначення стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти та стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Учасники засідання також створили комісії з перевірки рівня педагогічної, навчально-методичної та наукової роботи здобувачів вчених звань професора і доцента.

 Вчена рада 3

Традиційно було рекомендовано до друку та поширення через мережу Інтернет видання та прийнято рішення про видачу дипломів доктора філософії.

 Вчена рада 4

Затверджено положення про інститути права та психології, управління та безпеки і відповідно вчені ради вказаних інститутів.

Сторінка 1 із 187