UA

25 листопада відбудеться науково-практичний семінар «Фінансова розвідка в Україні»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичного семінару «Фінансова розвідка в Україні», який відбудеться 25 листопада 2021 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи семінару:

1. Фінансова розвідка у забезпеченні економічної безпеки держави.
  2. Міжнародне співробітництво у сфері фінансового моніторингу.
  3. Антилегалізаційна діяльність фінансових посередників.
  4. Правовий вимір фінансових розслідувань в Україні.
  5. Зацікавлені сторони та їх взаємодія у процесі фінансової розвідки.

До участі у роботі семінару запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

Семінар проходитиме у залі Наукового товариства Львівського державного університету внутрішніх справ (79007 м. Львів, вул. Городоцька, 26).

У випадку запровадження карантинних обмежень семінар відбудеться у дистанційному форматі на базі платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті університету

Для участі у роботі семінару необхідно до 15 листопада 2021 року надіслати на електронну адресу організаторів конференції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1)    заявку за наданою формою;

2)    текст тез доповіді, оформлений за вказаними вимогами;

3)    копію документа про сплату організаційного внеску.

Детальна інформація та заявка на участь за посиланням