UA

18 листопада відбудеться круглий стіл «Соціальні, економічні та психологічні аспекти діяльності Національної поліції України»

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні круглого столу «Соціальні, економічні та психологічні аспекти діяльності Національної поліції України», який відбудеться у Львівському державному університеті внутрішніх справ 18 листопада 2021 року.

Напрями роботи круглого столу:

1. Забезпечення економічної безпеки держави правоохоронними органами України.
  2. Формування стресостійкості поліцейських в умовах професійної діяльності.
  3. Толерантність та недискримінація в роботі правоохоронних органів.
  4. Кризова комунікація у сфері функціонування поліції.
  5. Ювенальна психологія та педагогічні аспекти в діяльності поліції.
  6. Професійно-психологічна підготовка працівників правоохоронних органів.

До участі у засіданні круглого столу запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, працівники практичних підрозділів Національної поліції та МВС України, фахівці державних і недержавних установ та організацій, які займаються зазначеною проблематикою, ад’юнкти (аспіранти), здобувачі вищої освіти.

Заявку на участь у науково-практичному заході, просимо до 12 листопада 2021 року подати на кафедру соціально-гуманітарної підготовки факультету № 3 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Львівського державного університету внутрішніх справ за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Е-mail: кЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Місце проведення круглого столу: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Початок роботи: 15.00 год.

Детальна інформація про захід та заявка на участь за посиланням