Шаблоны Joomla 3.5


UA

Понеділок, 18 жовтня 2021 13:38

У ЛьвДУВС розпочався тренінг для науково-педагогічних працівників із психологічного супроводу у екстремальних ситуаціях

Written by
Rate this item
(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ розпочався черговий етап проєкту міжнародної технічної допомоги «Розбудова тренінгових спроможностей Міністерства внутрішніх справ України з психологічного супроводу в екстремальних ситуаціях». 

1

Захід відбувається за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні і призначений для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти системи МВС. 

 

Під час відкриття тренінгу із вітальним словом до учасників звернувся ректор ЛьвДУВС Роман Благута. «Науково-педагогічні працівники нашого університету ніколи не залишалися осторонь питання надання психологічної допомоги тим категоріям, які найбільше цього потребують, зокрема, учасникам війни на Сході. Тому проведення таких навчань є надзвичайно важливим та потрібним», ­– підкреслив очільник вишу.

6

До слова також було запрошено Національного менеджера проєктів, Координатора проєктів ОБСЄ в Україні Сергія Гриненка.

7

«Метою проєкту, який ми реалізовуємо вже другий рік поспіль, є впровадження навчального курсу з надання психологічної допомоги у надзвичайних ситуаціях. Відпрацювавши його із представниками практичних підрозділів, наразі пропонуємо цю програму для науково-педагогічних працівників вишів системи МВС», – відзначив Сергій Гриненко.

8

Після цього до присутніх звернулася Ніна Лигун, начальниця відділу психологічного забезпечення Департаменту персоналу Міністерства внутрішніх справ України. «Збереження психічного та фізичного здоров’я українців є надзвичайно важливим, зважаючи на виклики нашого часу. Проведення таких тренінгів – це вагомий вклад у розвиток психологічної науки. Раніше ми вже проводили таке навчання у Маріуполі і отримали схвальні відгуки. Тож сподіваюся, що й цього разу наші тренери зможуть допомогти впровадити нові знання й навички у вашу професійну діяльність», – зауважила Ніна Лигун.

9

Насамкінець до слова було запрошено тренерів Людмилу Царенко та Марину Маліновську, експерток ОБСЄ із питань психологічної реабілітації.

10

«Матиму честь показати вам, як працює метод травмафокусу, що допомагає людині позбутися критичних наслідків стресу», – зазначила Людмила Царенко.

11

«Методи, що будуть презентовані під час тренінгу, є апробованими у реальних екстремальних ситуаціях. Зокрема, у зоні бойових дій», – додала Марина Маліновська.
Надалі представники закладів вищої освіти зі Львова, Києва та Одеси впродовж чотирьох днів навчатимуться сучасним технікам роботи з психотравмами, стресом та його наслідками.

12

Участь у тренінгу допоможе науково-педагогічним працівникам опанувати новітні напрями психологічної реабілітації осіб, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та тих, хто пережив інші психотравмуючі події, аби згодом передати отримані знання і навички здобувачам вищої освіти.Read 718 times