UA

Понеділок, 18 жовтня 2021 10:52

У ЛьвДУВС відбувся тренінг з протидії торгівлі людьми

(1 Vote)

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся тематичний тренінг.

Курсанти 4-го курсу факультету №1 розглянули основні поняття, положення та практичні аспекти виявлення й розслідування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми.

Завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки вишу Олександра Захарова розповіла вихованцям ЛьвДУВС про Національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у цій сфері.

Крім цього, під час тренінгу здобувачі відпрацювали навички щодо тактичних особливостей проведення окремих слідчих (розшукових) дій.

Олександра Захарова наголосила курсантам, що за даними представництва міжнародної організації з міграції, починаючи з 1991 року, від торгівлі людьми постраждали 260 000 українців.

Завідувачка відділення навела учасникам тренінгу невтішну статистику. Вона відзначила, що 50% постраждалих осіб – це молодь, віком до 35 років; 80% - мають вищу або технічну освіту, а вік наймолодшої і найстаршої постраждалої особи від торгівлі людьми – 3 та 83 роки.

«Тож потрапити у тенета сучасного рабства може будь-хто, незалежно від соціального статусу, освіти, статі чи віку», - насамкінець підкреслила Олександра Захарова.

Відзначимо, що Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.