Шаблоны Joomla 3.5


UA

Четвер, 14 жовтня 2021 11:30

У Львові до Дня захисників та захисниць України відбулася виставка сучасної техніки

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Сьогодні на площі біля пам’ятника Івану Франку правоохоронці Львівщини влаштували виставку спеціальної техніки, яку використовують для виконання службових обов’язків. Подія була приурочена Дню захисників та захисниць України.

 1

Усі бажаючі мали змогу побачити поліцейську техніку, приміряти екіпірування та посидіти у службовому автомобілі. Крім цього, мешканці та гості міста почули багато цікавого про роботу спецпризначенців, вибухотехніків, кінологів, прикордонників та працівників інших правоохоронних структур.

 2

До участі у заході долучилися і представники Львівського державного університету внутрішніх справ. Керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович спільно з курсантами вишу розповіли присутнім про освітні можливості ЛьвДУВС.

 3

Вихованці університету поділилися з відвідувачами виставки враженнями від навчання, розповіли про спортивні секції та гуртки, що діють у виші та дозвілля здобувачів.

 4

Роман Янович ознайомив із правилами прийому до університету, зокрема, на факультети, де навчаються курсанти. Керівник відділу зауважив, що у ЛьвДУВС цього навчального року здійснювався набір за новою унікальною освітньою програмою - «Правоохоронні інформаційні системи». Після отримання дипломів випускники цього напрямку зможуть працювати в органах Національної поліції, територіальних підрозділах Сервісної служби, Державної міграційної служби чи ІТ-компанії.

Представники вишу також роздавали присутнім інформаційні буклети про ЛьвДУВС та відповідали на усі запитання відвідувачів.

Read 143 times