UA

Середа, 13 жовтня 2021 14:25

Науковці та практики обговорили проблеми війни та насильства у сучасному світі

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся науковий семінар «Війна і насильство у сучасному глобалізованому світі». Захід проходив дистанційно.

До дискусії долучилися проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська, директор Інституту управління, психології та безпеки В’ячеслав Бліхар та науково-педагогічні працівники вишу.

Під час заходу науковці та практики обговорили низку актуальних питань. Йшлося, зокрема, про війну як соціально-політичний феномен, міжнародну безпеку та членство в НАТО.

Учасники наукової події обговорили питання гібридної війни, дискутували про релігійний вплив на трактування насильства у сучасному світі, а також поділилися думками про те, чи можливий світ без конфліктів та насилля.