Шаблоны Joomla 3.5


UA

Вівторок, 12 жовтня 2021 15:10

В університеті відзначили День захисників і захисниць України

Written by
Rate this item
(1 Vote)

З нагоди Дня захисників та захисниць України, який щорічно відзначається 14 жовтня на свято Покрови, у ЛьвДУВС відбулося святкування. Здобувачі університету вшанували героїв минулого та сучасних захисників піснями, віршами й танцями.

1

Вірші «День захисника», «Єдиний мій» та «Не питай мене» декламували присутнім другокурсниця факультету №3 Дарина Фотіна, третьокурсниця факультету №1 Людмила Бельмега та третьокурсниця Інституту управління, психології та безпеки Кароліна Гапчич. Остання також виконала пісню «Закохані».

Крім того, другокурсник факультету №3 Юрій Сочин презентував присутнім композицію «Браття», а Юлія Щирба, студентка другого курсу Інституту права, заспівала пісню «Не твоя війна». Із танцем також виступили Владислав Савюк, третьокурсник факультету №1 та Ольга Бауер, першокурсниця Інституту права. До виступу були запрошені й Назар Гріца, студент Інституту управління, психології та безпеки, а також Назар Августин, студент Інституту права.

Насамкінець вихованці університету Юрій Сочин, Віталій Кровіцький та Артем Фіало виконали Марш українських націоналістів, урочисто завершивши свято.

Read 73 times