UA

Вівторок, 12 жовтня 2021 08:57

На криміналістичному полігоні ЛьвДУВС відбулось практичне заняття для курсантів

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч випускників факультету №1 із працівником слідчого підрозділу. Курсанти мали нагоду попрактикуватися разом із фахівцем, поставити запитання, отримати доцільні поради та нові знання.

Подія відбувалася на криміналістичному полігоні, де вихованцям вишу була запропонована одна із слідчих ситуацій для проведення огляду місця події. «Огляд місця події як слідча дія є важливим засобом отримання інформації про розслідуване кримінальне правопорушення. Від якості огляду місця події у багатьох випадках залежить успіх розслідування, оскільки інформація, отримана під час цієї слідчої дії, може мати доказовий характер. Адже часто фактичні дані, отримані в результаті огляду, неможливо отримати з інших джерел», – наголосив слідчий.

Варто зазначити, що захід організувало відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.