Шаблоны Joomla 3.5


UA

П'ятниця, 08 жовтня 2021 12:39

В Інституті права відбулись урочистості з нагоди Дня юриста

Written by
Rate this item
(1 Vote)

З нагоди Дня юриста в Інституті права ЛьвДУВС відбулись урочисті заходи.

1

До вітального слова запросили керівника Інституту Івана Красницького. «Професія юриста є надзвичайно престижною, адже юрист – це завжди людина-інтелектуал, яку поважають і цінують у суспільстві. Однак, це вельми непросто, адже треба вміти бути психологом, економістом, добре комунікувати із людьми. Тож хочу побажати усім вам професійних перемог і наснаги», – зазначив він.

 2

Голова студентського самоврядування Інституту Микола Апетик також привітав юристів із професійним святом. «Коли я тільки почав навчатися у нашому виші, мені завжди казали, що юрист – це той, хто вміє правильно застосувати свої вміння не лише у юриспруденції, а й у комунікації із людьми. Тепер, коли я вже став четвертокурсником, я розумію, що юрист – це менеджер, який мусить вміти правильно організовувати людей і керувати процесом. Отож бажаю, щоб у своїй професійній діяльності ви завжди знаходили баланс між нормами права і нормами моралі», - побажав він.

Вихованці Інституту потішили присутніх невеличким скетчем про студентське життя. Насамкінець лауреатка всеукраїнських конкурсів Юлія Щирба подарувала присутнім пісню.

Read 161 times