Шаблоны Joomla 3.5


UA

Четвер, 07 жовтня 2021 12:00

В «Академії поліції» ЛьвДУВС відбувся випуск слухачів

Written by
Rate this item
(1 Vote)

У Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ЛьвДУВС відбувся випуск 24 поліцейських підрозділів забезпечення. Урочистості відбулися у навчально-тренувальному відділі «Верещиця».

1

Захід розпочався із вручення дипломів слухачам. За активну участь у міжнародних навчаннях «Rapid Trident – 2021», крім того, відзначили випускницю Лілію Милянець. Їй вручили сертифікат за відмінне виконання усіх завдань навчань та внесення особистого вкладу у зміцнення дружби між партнерськими націями.

Опісля із вітальним словом до присутніх звернувся перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський.

«Сподіваюся, що тижні й місяці навчання у нашій Академії залишили лише приємні спогади. Бажаю, щоб надалі у службі вам завжди всміхалася фортуна, рідні й близькі вас розуміли й підтримували, а робочий колектив став другою сім’єю. Нехай усі, хто заступає на службу, повертаються із неї живими й здоровими», – наголосив перший проректор.

Привітала випускників і Галина Смук, заступниця начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління Національної поліції у Львівській області.

«Ви успішно здійснили свою мрію – поповнити лави поліції. Від сьогодні у вас починається нове життя – нелегке, але водночас цікаве, наповнене професійними здобутками й перемогами. Ще вчора викладачі ставили оцінки за ваші знання, однак тепер найвищою і найважливішою оцінкою для вас є довіра громадян. Тож бережіть її та допомагайте людям», – звернулася Галина Смук до випускників.

9

Благословив поліцейських на віддану та сумлінну службу настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці ЛьвДУВС протоієрей Іван Ревуцький.

Надалі випускники продовжать службу у підрозділах поліції Львівської області.

Read 316 times