UA

Понеділок, 20 вересня 2021 12:09

Представниця ЛьвДУВС долучилася до обговорення стратегії впровадження резолюції «Жінки, мир, безпека»

(1 Vote)

Нещодавно відбувся навчальний семінар, присвячений обговоренню стратегії ефективного впровадження резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека». Проведення заходу організували Інформаційно-консультативний жіночий центр та ОБСЄ. Впродовж трьох днів учасники семінару напрацювали подальші кроки щодо реалізації стратегії в Україні.

До заходу долучилася доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права ЛьвДУВС Світлана Романцова.

Учасники семінару обговорили ключові поняття резолюції, дослідили, які перешкоди та небезпеки виникають у процесі її реалізації. Під час семінару також йшлося про виклики та успіхи впровадження резолюції у світі.