UA

Понеділок, 20 вересня 2021 09:33

«Близько 80% постраждалих від домашнього насильства – жінки та діти», - Віра Проців

(1 Vote)

У ЛьвДУВС відбулась зустріч курсантів із представницею патрульної поліції. Із вихованцями вишу поспілкувалася заступниця начальника відділу зв’язків з громадськістю УПП у Львівській області Віра Проців. Вона запропонувала молоді обговорити тему протидії домашньому насильству.

Віра Проців відзначила, що від цієї проблеми страждають здебільшого жінки та діти. Це близько 80% від усіх випадків. Проте жертвою домашнього насильства можуть стати і чоловіки.

Представниця патрульної поліції порадила курсантам, як правильно спілкуватися із постраждалими.

«Людина, яка зазнала насильства, є дуже вразливою. Тому вкрай важливо викликати у неї довіру», – наголосила Віра Проців.

Представниця патрульної поліції пояснила, у яких випадках правоохоронці мають право застосувати терміновий заборонний припис стосовно кривдника.

Насамкінець присутні переглянули відеоролик про різні форми домашнього насильства та поділилися думками, спостереженнями та історіями щодо цієї теми.

Слід відзначити, що заняття відбулося за ініціативи відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.