UA

Понеділок, 20 вересня 2021 08:51

Цьогоріч у ЛьвДУВС розпочалось навчання за унікальною програмою «Правоохоронні інформаційні системи»

(1 Vote)

Свої перші кроки у стінах університету розпочали здобувачі вищої освіти спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології».

Студенти навчаються за єдиною в Україні освітньо-професійною програмою «Правоохоронні інформаційні системи».

Вихованці вишу здобуватимуть практичні навички адміністрування та комп’ютерного моделювання, розробки та тестування програмного забезпечення. Крім цього, навчатимуться проєктувати правоохоронні інформаційно-телекомунікаційні системи та створювати інформаційно-комп’ютерні мережі.

Усі ці навички допоможуть здобувачам стати висококласними фахівцями у сфері інформаційних технологій та у майбутньому успішно працевлаштуватися у підрозділах Національної поліції, Сервісних центрах МВС України, Міграційній службі чи престижній  IT-компанії.