UA

Середа, 15 вересня 2021 15:43

У ЛьвДУВС відбулась презентація сучасних технічних засобів, що використовуються у розкритті резонансних злочинів

(1 Vote)

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся семінар, присвячений сучасним технічним та програмним рішенням у діяльності підрозділів оперативно-технічних заходів Національної поліції України. Під час події було презентовано технічні інновації, що допомагають правоохоронцям у розкритті резонансних злочинів.

Секретами професійної майстерності із курсантами та науково-педагогічними працівниками вишу поділилися представники Департаменту оперативно-технічних заходів НПУ.

Слід відзначити, що проведення семінару ініціював перший заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції генерал поліції третього рангу Михайло Кузнєцов.

Розпочався захід із циклу лекцій, під час яких практики розповіли присутнім про сучасні технічні та програмні засоби, які використовують у своїй роботі.

Вітаючи учасників семінару, ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута наголосив: «Сьогодні маємо унікальну можливість поспілкуватися із представниками Департаменту оперативно-технічних заходів Національної поліції та ознайомитися із технічними інноваціями, які вони застосовують». Очільник вишу також підкреслив, що попередження, розкриття та розслідування злочинів є неможливим без використання сучасних технічних рішень.

Начальник Департаменту оперативно-технічних заходів НПУ підполковник поліції Сергій Поплавський зауважив: «Завданням нашого підрозділу є проведення негласних слідчих (розшукових) дій та оперативно-розшукових заходів задля розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів». Він детально розповів присутнім про можливості використання сучасних технічних засобів у роботі працівників цієї служби. Крім цього, поділився цікавими кейсами із практики.

Під час семінару також йшлося про правове регулювання проведення негласних слідчих (розшукових) дій, особливості виготовлення та використання несправжніх імітаційних засобів у діяльності правоохоронців. Одну із лекцій було присвячено темі аналітичного супроводження оперативно-службової діяльності підрозділів кримінальної поліції та органів досудового розслідування.

Учасники заходу дізналися про роботу Центру психофізіологічних досліджень та обговорили актуальні проблеми застосування поліграфа у системі Національної поліції України. Присутнім також продемонстрували, як відбувається тестування на поліграфі.

Захід відбувався у форматі жвавого діалогу – курсанти та науково-педагогічні працівники університету мали змогу отримати вичерпні відповіді на усі запитання та поділитися власними думками щодо теми обговорення.

Завершився семінар презентацією сучасних технічних засобів, які використовують працівники оперативних підрозділів Національної поліції.