Шаблоны Joomla 3.5


UA

Середа, 15 вересня 2021 15:43

У ЛьвДУВС відбулась презентація сучасних технічних засобів, що використовуються у розкритті резонансних злочинів

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся семінар, присвячений сучасним технічним та програмним рішенням у діяльності підрозділів оперативно-технічних заходів Національної поліції України. Під час події було презентовано технічні інновації, що допомагають правоохоронцям у розкритті резонансних злочинів.

1

Секретами професійної майстерності із курсантами та науково-педагогічними працівниками вишу поділилися представники Департаменту оперативно-технічних заходів НПУ.

1

Слід відзначити, що проведення семінару ініціював перший заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції генерал поліції третього рангу Михайло Кузнєцов.

1

Розпочався захід із циклу лекцій, під час яких практики розповіли присутнім про сучасні технічні та програмні засоби, які використовують у своїй роботі.

1

Вітаючи учасників семінару, ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута наголосив: «Сьогодні маємо унікальну можливість поспілкуватися із представниками Департаменту оперативно-технічних заходів Національної поліції та ознайомитися із технічними інноваціями, які вони застосовують». Очільник вишу також підкреслив, що попередження, розкриття та розслідування злочинів є неможливим без використання сучасних технічних рішень.

Начальник Департаменту оперативно-технічних заходів НПУ підполковник поліції Сергій Поплавський зауважив: «Завданням нашого підрозділу є проведення негласних слідчих (розшукових) дій та оперативно-розшукових заходів задля розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів». Він детально розповів присутнім про можливості використання сучасних технічних засобів у роботі працівників цієї служби. Крім цього, поділився цікавими кейсами із практики.

1

Під час семінару також йшлося про правове регулювання проведення негласних слідчих (розшукових) дій, особливості виготовлення та використання несправжніх імітаційних засобів у діяльності правоохоронців. Одну із лекцій було присвячено темі аналітичного супроводження оперативно-службової діяльності підрозділів кримінальної поліції та органів досудового розслідування.

Учасники заходу дізналися про роботу Центру психофізіологічних досліджень та обговорили актуальні проблеми застосування поліграфа у системі Національної поліції України. Присутнім також продемонстрували, як відбувається тестування на поліграфі.

1

Захід відбувався у форматі жвавого діалогу – курсанти та науково-педагогічні працівники університету мали змогу отримати вичерпні відповіді на усі запитання та поділитися власними думками щодо теми обговорення.

1

Завершився семінар презентацією сучасних технічних засобів, які використовують працівники оперативних підрозділів Національної поліції.

Read 262 times