Print this page
Вівторок, 14 вересня 2021 12:16

Вакцинація допомагає вберегтися від важкого перебігу COVID-19

Written by
Rate this item
(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ триває вакцинація від коронавірусу. Сьогодні про свій захист від небезпечного захворювання подбали ще 45 працівників та здобувачів вищу. Понад 30 із них – отримали другу дозу вакцини.

10

Щеплення традиційно проводили представники Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Львівській області».

10

«Впродовж двох останніх тижнів ми спостерігаємо спалах захворювання на COVID-19 як в Україні, так і в області. Тому важливо потурбуватися про власну безпеку – носити маски, часто мити руки та обробляти їх антисептиком. І обов’язково вакцинуватися, аби вберегтися від ускладнень та важкого перебігу захворювання», - підкреслила лікар-терапевт Олена Голованова.

10

Працівників та здобувачів університету щепили препаратом «CoronaVac». Медики наголошують: для повноцінного захисту необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів.

10

«Загалом представники нашої установи ввели понад 10 тисяч доз вакцини. За цей час жодних серйозних ускладнень після щеплення не було», - розповіла Олена Голованова.

10

Тож медики закликають усіх подбати про своє здоров’я та якнайшвидше вакцинуватися від COVID-19.

Read 158 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС