UA

Вівторок, 14 вересня 2021 12:29

Курсанти ЛьвДУВС відпрацьовують навички виявлення інформації, що може становити оперативний інтерес

(1 Vote)

Для курсантів факультету №1 ЛьвДУВС відбулися позаурочні заняття з пошуку інформації, що може становити оперативний інтерес.

Вихованці вишу вчилися моніторити та виявляти в мережі Інтернет інформацію про збут наркотичних речовин, надання сексуальних послуг, торгівлю зброєю та людьми.

Доцент кафедри оперативно-розшукової діяльності Ігор Федчак розповів, що курсантам надається вільний доступ до Всесвітньої павутини. Відтак, вони мають доступ до різних ресурсів та соціальних мереж, до прикладу, Whats Up, Telegram, Facebook, Instagram, Tik Tok.

«Після того, як вихованці ЛьвДУВС зібрали необхідні дані, ми формуємо їх в один документ і відправляємо в підрозділи протидії кіберзлочинам. Якщо ж працівники поліції вбачають у цій інформації щось справді небезпечне, вони блокують рекламу чи сторінку в соціальній мережі, де було розміщене протиправне повідомлення, або ж вживають необхідних заходів по припиненню діяльності окремого Інтернет-ресурсу», – пояснив Ігор Федчак.

Доцент кафедри зазначив, що курсанти завжди знаходять безліч сумнівних оголошень.

«У непрямій формі пропонують курильні суміші, тютюн, солі, спайси та багато іншого», – додає працівник вишу.

«Відпрацьовуючи такі навички на практиці, курсанти готуються до майбутньої роботи в підрозділах поліції», – наголошує Ігор Федчак.