Шаблоны Joomla 3.5


UA

Понеділок, 13 вересня 2021 17:03

У Львові розпочався тренінг з психологічної реабілітації в екстремальних ситуаціях

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Сьогодні у Львові розпочався тренінг «Психологічний супровід в екстремальних ситуаціях». Захід проходить за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України та Координатора проєктів ОБСЄ.

1

Учасниками навчань є представники підрозділів психологічного забезпечення Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та закладів вищої освіти МВС. Впродовж п’яти днів вони опановуватимуть новітні сучасні техніки роботи з психотравмами, стресом та посттравматичними стресовими розладами. Навчання проводитимуть кваліфіковані фахівці у сфері травмафокусованої терапії, експертки ОБСЄ Людмила Царенко та Марина Маліновська.

2

Відкриття заходу відбулося у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

3

Із привітальним словом до присутніх звернувся ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута. «Досвідчені психологи-практики забезпечують психологічно стабільний клімат у колективі та його спроможність працювати швидко та якісно, - відзначив очільник вишу. – Робота психолога є надзвичайно важливою у сучасних умовах, а вчасно надана психологічна допомога може попередити чимало надзвичайних подій, зокрема, травмування та суїцид. Тож проведення таких тренінгів є вкрай потрібним, адже це сприяє обміну досвідом та допомагає напрацювати єдині підходи щодо психологічного супроводу в екстремальних ситуаціях».

4

Національний менеджер проєктів, Координатор проєктів ОБСЄ в Україні Сергій Гриненко також звернувся до учасників тренінгу. «Львівський державний університет внутрішніх справ є нашим давнім партнером, спільно з яким ми реалізуємо проєкти з різних безпекових питань. У нас велика історія співпраці, яку ми дуже цінуємо», - підкреслив він.

5

Крім цього, Сергій Гриненко презентував присутнім проєкти, які реалізуються у сфері соціально-психологічної реабілітації осіб, постраждалих внаслідок конфлікту.

6

Після цього з вітальним словом до учасників тренінгу звернувся головний спеціаліст відділу психологічного забезпечення Департаменту персоналу МВС України Артем Шляхта. «Ми зібралися сьогодні на базі Львівського державного університету внутрішніх справ для того, аби підвищити свій професійний рівень та активізувати співпрацю з командою Координатора проєктів ОБСЄ. Ми плануємо продовжувати наше партнерство з питань, спрямованих на збереження ментального здоров’я і психологічного благополуччя як представників системи МВС, так і населення України», - зауважив Артем Шляхта.

7

Насамкінець із привітальним словом до присутніх звернулися тренерки Людмила Царенко та Марина Маліновська.

8

Участь у навчальному тренінгу допоможе учасникам більш якісно та ефективно здійснювати заходи психопрофілактики, психокореекції та психологічної реабілітації, опанувати новітні психотерапевтичні техніки роботи з особами, які зазнали впливу психотравмуючих ситуацій.  

9

Слід відзначити, що захід проходить у рамках проєкту надання міжнародної технічної допомоги з розбудови тренінгових спроможностей МВС України. Перший етап навчань відбувся у вересні минулого року у місті Києві. Наразі триває другий етап цього проєкту, що передбачає проведення тренінгового курсу для психологів-практиків.

Read 156 times