UA

Понеділок, 13 вересня 2021 14:50

ЛьвДУВС долучився до профорієнтаційного фестивалю «Місто професій»

(1 Vote)

У Львові відбувся дитячий профорієнтаційний фестиваль «Місто професій». Захід проходив у парку імені Івана Франка, де облаштували чимало локацій з різноманітними професіями.

Дітки мали можливість спробувати себе у ролі поліцейського, лікаря, рятувальника, юриста, кухаря, кінолога, агронома тощо.

Цьогоріч на заході був представлений і Львівський державний університет внутрішніх справ. Працівники відділення профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович та Ігор Єсип розповідали маленьким відвідувачам, яких спеціальностей навчають у виші. Дітки дізналися, що у ЛьвДУВС вони зможуть опанувати чимало різних професій, зокрема, стати поліцейськими. А курсанти вишу поділилися з малечею враженнями від навчання.

Багатьом діткам сподобала професія поліцейського, тож вони висловили бажання у майбутньому вступити до Львівського державного університету внутрішніх справ.