UA

Понеділок, 13 вересня 2021 11:58

Першокурсники Інституту права долучилися до акції «Відвідай рідну школу»

(1 Vote)

Учні кількох шкіл на Львівщині дізналися про умови вступу до ЛьвДУВС та переваги навчання в університеті. Туди у рамках акції «Відвідай рідну школу!» завітали студенти Інституту права ЛьвДУВС.

Із майбутніми вступниками поспілкувалися першокурсниці Лілія Ільницька, яка завітала до Турківської ЗОШ №1, Марта Гонсьор, яка побувала у Чайковицькому НВК, а також Василина Стус, яка відвідала учнів Білокамінського ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Маркіяна Шашкевича. Заходи проходили за сприяння Любомири Мелех, доцентки кафедри господарсько-правових дисциплін Інституту права.

Зустрічі відбувалися у неформальній атмосфері: школярі мали нагоду переглянути ролики про університет та поставити запитання його вихованцям. Крім того, усі вони отримали буклети з інформацією про вступ до вишу.