UA

Четвер, 09 вересня 2021 16:42

Студенти Інституту права зустрілися із письменницею Наталею Гурницькою

(1 Vote)

Авторка книги «Мелодія кави у тональності кардамону» Наталія Гурницька завітала до Інституту права ЛьвДУВС, щоб презентувати свою творчість та поспілкуватися із студентами вишу. Зустріч відбулася у форматі розмови зі здобувачами, викладачами та гостями університету.

Письменниця розповіла про те, як писала свої романи, поділилася цікавими історіями зі зйомок серіалу «Кава з кардамоном», що створювався за мотивами її книги, а також показала тизери до телешоу. Кожен міг поставити запитання письменниці та почути на нього оригінальну відповідь.

Наприкінці події Альона Дутко, заступниця директорка Інституту права, вручила Наталії Гурницькій подяку за зустріч, а письменниця підписала усім бажаючим книги її авторства.