UA

Середа, 08 вересня 2021 17:20

Курсантів ЛьвДУВС ознайомили із роботою гуртків, що діють у виші

(1 Vote)

Курсантів Львівського державного університету внутрішніх справ ознайомили із гуртками, що діють у виші.

Насамперед заступник начальника відділу кадрового забезпечення-завідувач відділення соціально-гуманітарної роботи Роман Сушко розповів, що на поточний навчальний рік вже складений План університету культури, в якому щосереди передбачені різноманітні виховні заходи.

«Ми проводимо конкурси, лекції, покази пізнавальних фільмів, зустрічі з цікавими людьми, вечори пам’яті та багато іншого», - поінформував присутніх Роман Сушко.

Заступниця начальника відділу організації наукової роботи Галина Савчин розповіла присутнім, за якими напрямами здійснюється науково-дослідна робота для здобувачів вищої освіти. Зокрема, відзначила, що у виші функціонує наукове товариство та наукові гуртки.

«Кожен бажаючий може знайти для себе цікаву тему, а науковий керівник допоможе вам сформулювати проблемні питання та їх розвинути»,- зауважила Галина Савчин.

Також майбутніх гуртківців ознайомили із конференціями, які щорічно відбуваються у виші.

Викладачка кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Людмила Балушка розказала другокурсникам про спортивні секції та оголосила розклад їх роботи.

Провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення Юлія Качанівська поінформувала присутніх про благодійні акції, концерти та конкурси, які відбувається в університеті. Вона закликала курсантів бути активними, долучатися до всіх ініціатив та не боятися проявляти свої таланти.

Диригент оркестру Ярослав Пацула довів до відома здобувачів, що наразі триває набір у духовий оркестр та закликав приєднуватися усіх бажаючих.

Наостанок до присутніх звернулася Людмила Андрушко, доцент, кандидат мистецтвознавства, фахівець з культурного проведення дозвілля здобувачів вищої освіти ЛьвДУВС. Вона розповіла, що впродовж року буде проводити для здобувачів екскурсії історичними частинами Львова. Крім цього, курсанти матимуть змогу відвідувати музеї та театри міста.