Шаблоны Joomla 3.5


UA

Середа, 08 вересня 2021 17:20

Курсантів ЛьвДУВС ознайомили із роботою гуртків, що діють у виші

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Курсантів Львівського державного університету внутрішніх справ ознайомили із гуртками, що діють у виші.

 1

Насамперед заступник начальника відділу кадрового забезпечення-завідувач відділення соціально-гуманітарної роботи Роман Сушко розповів, що на поточний навчальний рік вже складений План університету культури, в якому щосереди передбачені різноманітні виховні заходи.

«Ми проводимо конкурси, лекції, покази пізнавальних фільмів, зустрічі з цікавими людьми, вечори пам’яті та багато іншого», - поінформував присутніх Роман Сушко.

 2

Заступниця начальника відділу організації наукової роботи Галина Савчин розповіла присутнім, за якими напрямами здійснюється науково-дослідна робота для здобувачів вищої освіти. Зокрема, відзначила, що у виші функціонує наукове товариство та наукові гуртки.

 3

«Кожен бажаючий може знайти для себе цікаву тему, а науковий керівник допоможе вам сформулювати проблемні питання та їх розвинути»,- зауважила Галина Савчин.

Також майбутніх гуртківців ознайомили із конференціями, які щорічно відбуваються у виші.

Викладачка кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Людмила Балушка розказала другокурсникам про спортивні секції та оголосила розклад їх роботи.

 4

Провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення Юлія Качанівська поінформувала присутніх про благодійні акції, концерти та конкурси, які відбувається в університеті. Вона закликала курсантів бути активними, долучатися до всіх ініціатив та не боятися проявляти свої таланти.

Диригент оркестру Ярослав Пацула довів до відома здобувачів, що наразі триває набір у духовий оркестр та закликав приєднуватися усіх бажаючих.

 5

Наостанок до присутніх звернулася Людмила Андрушко, доцент, кандидат мистецтвознавства, фахівець з культурного проведення дозвілля здобувачів вищої освіти ЛьвДУВС. Вона розповіла, що впродовж року буде проводити для здобувачів екскурсії історичними частинами Львова. Крім цього, курсанти матимуть змогу відвідувати музеї та театри міста.

Read 189 times