UA

Вівторок, 07 вересня 2021 10:10

Курсантів ЛьвДУВС ознайомили з методами боротьби зі злочинцями у мережі Інтернет з використанням кримінального аналізу

(1 Vote)

Професійним досвідом у сфері кримінального аналізу із курсантами 4-го курсу факультетів №1 та №2 ЛьвДУВС поділився старший інспектор відділу аналітичної роботи управління кримінального аналізу Головного управління Національної поліції у Львівській області Анатолій Скиба.

Він розповів вихованцям ЛьвДУВС про особливості роботи працівників аналітичних підрозділів та ознайомив із алгоритмами протидії нелегальним Telegram-каналам, які розповсюджують наркотичні речовини.

«Робота правоохоронця, що залучений до кримінального аналізу, стала надзвичайно важливою у наш час. Адже щодня на вулицях міста з’являються адреси Telegram-каналів, де протизаконно розповсюджують наркотики. Тільки кваліфікований фахівець, що ознайомлений зі всіма методами роботи у мережі Інтернет, зможе протидіяти таким злочинам», – наголосив Анатолій Скиба.

Старший інспектор зазначив, які бувають основні сайти-інструменти, що використовуються фахівцями для роботи з мережевими злочинцями. Представник відділу аналітичної роботи також пояснив курсантам, яка послідовність дій правоохоронців при виявленні інформації щодо особи злочинця.

Насамкінець, Анатолій Скиба продемонстрував присутнім декілька практичних кейсів із власного досвіду.