Шаблоны Joomla 3.5


UA

Вівторок, 07 вересня 2021 10:10

Курсантів ЛьвДУВС ознайомили з методами боротьби зі злочинцями у мережі Інтернет з використанням кримінального аналізу

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Професійним досвідом у сфері кримінального аналізу із курсантами 4-го курсу факультетів №1 та №2 ЛьвДУВС поділився старший інспектор відділу аналітичної роботи управління кримінального аналізу Головного управління Національної поліції у Львівській області Анатолій Скиба.

1

Він розповів вихованцям ЛьвДУВС про особливості роботи працівників аналітичних підрозділів та ознайомив із алгоритмами протидії нелегальним Telegram-каналам, які розповсюджують наркотичні речовини.

«Робота правоохоронця, що залучений до кримінального аналізу, стала надзвичайно важливою у наш час. Адже щодня на вулицях міста з’являються адреси Telegram-каналів, де протизаконно розповсюджують наркотики. Тільки кваліфікований фахівець, що ознайомлений зі всіма методами роботи у мережі Інтернет, зможе протидіяти таким злочинам», – наголосив Анатолій Скиба.

Старший інспектор зазначив, які бувають основні сайти-інструменти, що використовуються фахівцями для роботи з мережевими злочинцями. Представник відділу аналітичної роботи також пояснив курсантам, яка послідовність дій правоохоронців при виявленні інформації щодо особи злочинця.

Насамкінець, Анатолій Скиба продемонстрував присутнім декілька практичних кейсів із власного досвіду.

Read 253 times