UA

19 листопада відбудеться Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства (осінні читання)»

Запрошуємо до участі в роботі Всеукраїнської наукової конференції здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства (осінні читання)». Захід відбудеться 19 листопада у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Секції роботи конференції:

- державно-правова;

- адміністративно-правова;

- кримінально-правова;

- цивільно-правова;

- господарсько-правова;

- суспільні науки (економіка, психологія, філософія, мовознавство та ін.).

До участі у роботі конференції запрошуються здобувачі освітніх та освітньо-наукових ступенів (курсанти, студенти, магістранти, аспіранти, ад’юнкти) закладів вищої освіти.

У випадку запровадження карантинних обмежень конференція відбудеться у дистанційному форматі на базі платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті університету.

Заявку на участь у конференції, тези доповідей і рецензію наукового керівника просимо надіслати до 08 жовтня на адресу  університету  (вул. Городоцька, 26, м. Львів, 79007) та електронною поштою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) з поміткою «на конференцію 19.11.2021».

Детальніша інформація та заявка на участь за посиланням.