Шаблоны Joomla 3.5


UA

Неділя, 22 серпня 2021 15:53

У ЛьвДУВС вшанували пам’ять загиблих захисників України

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Сьогодні у навчально-тренувальному відділі «Верещиця» ЛьвДУВС відбувся мітинг-реквієм до Всеукраїнського дня пам’яті працівників-правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків.

 1

Під час заходу вшанували героїв, які віддали життя, обороняючи Батьківщину. Серед полеглих – бійці батальйону «Львів», які вирушили на Схід, аби захистити нашу землю. Їхні імена назавжди увійшли до «Книги Пам’яті МВС», а на території НТВ «Верещиця» було споруджено меморіал пам’яті загиблим бійцям батальйону «Львів», аби прийдешні покоління не забували про їхні мужні та відважні вчинки.

 3

Ведучий заходу начальник відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення вишу Роман Сушко зачитав уривок із «Книги Пам’яті МВС» про героїчний вчинок старшого лейтенанта міліції Сергія Карри, який загинув у Львові під час затримання озброєного злочинця. Дільничному інспектору посмертно присвоєно звання «капітан міліції», а його дочка продовжила справу батька. Вона – випускниця ЛьвДУВС та зараз працює в університеті.

 2

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників, які полягли у боротьбі за Україну.

111

Настоятель храму села Верещиця та каплиці Покрови Пресвятої Богородиці ЛьвДУВС отець Іван Ревуцький провів поминальну панахиду на загиблими, а після цього відбулось покладання квітів до меморіалу.

 222

На завершення мітингу першокурсники ЛьвДУВС пройшли, карбуючи крок, під марш «Калина пам’яті».

 5

Read 572 times