UA

Середа, 18 серпня 2021 11:28

У ЛьвДУВС проходять вступні іспити в ад’юнктуру та аспірантуру

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ проходять вступні іспити в ад’юнктуру та аспірантуру на денну форму навчання за державним замовленням, а також на денну і заочну форми навчання за кошти фізичних та юридичних осіб. Абітурієнти складають вступні іспити з різних спеціальностей, філософії та іноземної мови.

Зокрема, сьогодні іспит зі спеціальності 081 «Право» (освітньо-наукова програма «Право») приймали професор кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету № 2 Анатолій Мовчан, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Інституту права Юрій Юркевич, завідувачка кафедри господарсько-правових дисциплін Інституту права Марія Долинська та доцент кафедри теорії права, конституційного та приватного права факультету № 1 Володимир Марковський.

Попереду в абітурієнтів ще іспити з іноземної мови та філософії.

Бажаємо абітурієнтам успіхів у складанні вступних іспитів та подальшій науковій роботі.