UA

Понеділок, 16 серпня 2021 07:44

На Верещиці відбулися спортивні змагання для учасників табірного збору

(1 Vote)

Спортивну подію організували та провели працівники кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 ЛьвДУВС. Упродовж двох днів першокурсники завзято боролися за звання найсильнішого серед новобранців.

Свою фізичну міць, силу волі та витримку продемонстрували представники усіх факультетів. Учасники боролися за першість в різних видах спорту.

Спершу вихованці вишу позмагалися у перетягуванні канату. Найсильнішими серед дівчат виявилися представниці факультету №2, другими стали вихованиці факультету №3, третє місце посіли першокурсниці факультету №1.

Щодо хлопців, найбільш вправними у перетягуванні канату стали курсанти факультету №2, «срібло» отримали першокурсники факультету №1, третю сходинку посіли представники факультету №3.

Цього ж дня юнаки змагалися у підтягуванні на перекладині. У цій вправі найбільш витривалим виявився представник факультету №3 Микита Брусенцов. Призерами у підтягуванні на перекладині також стали В’ячеслав Селюк з факультету №2 (2 місце) та Микола Тарасюк з факультет №3 (3 місце). А загальнокомандне перше місце здобули вихованці факультету №3.

Дівчата тим часом позмагалися у згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи. Переможницею стала Ірина Хай (факультет №2). Друге місце здобула Єлізавета Рижутіна (факультет №1), а третє – Олена Шавала (факультет №3). Командну першість отримали представниці факультету №2.

Далі на новобранців чекали змагання з гирьового спорту. В естафеті серед хлопців найсильнішими виявилися курсанти факультету №2. Богдан Литвин здобув 1 місце, Сергій Кващишин став другим, «бронзу» отримав Дмитро Кушнір. Серед дівчат перемогу у цьому виді спорту виборола Каріна Афінець, вихованка факультету №2, «срібло» здобула Марина Капилюшок (факультет №1), а третю сходинку посіла Софія Горінь (факультет №3).

Продовжилось спортивне свято у неділю. Представники факультетів змагалися за звання кращої волейбольної команди. Боротьба на спортивному майданчику була напруженою та запеклою, жодна з команд не хотіла поступатися суперникам. Тож, у підсумку серед хлопців перше місце здобула збірна факультету №2, а серед дівчат найбільш вправними у волейболі виявилися вихованки факультету №3.

Кращим гравцем турніру визнали Івана Хорхоркіна, курсанта факультету №2. Кращим атакуючим гравцем став Богдан Литвин, вихованець факультету №2. Кращим захисником визнано Андрія Артимовича з факультету №1. Кращою командою стали гравці факультету №2. "Срібло" здобули курсанти факультету №1, а "бронзу" - вибороли представники факультету №3.

Серед дівчат кращим гравцем турніру стала Христина Венцик, представниця факультету 3. Її колегу Софію Готь визнали кращим атакуючим гравцем, а кращим захисником стала вихованиця факультету №2 Юлія Дудік. Командну першість здобули вихованиці факультету №3, другу сходинку посіли курсантки факультету №2, третіми стали першокурсниці факультету №1.

Вітаємо переможців і призерів змагань, бажаємо успіхів та підкорення нових спортивних вершин!

Read 1354 times Last modified on Вівторок, 17 серпня 2021 08:36