UA

29 жовтня відбудеться круглий стіл «Шлюбно-сімейні відносини: виклики сьогодення»

Запрошуємо до участі в роботі круглого столу «Шлюбно-сімейні відносини: виклики сьогодення», який відбудеться 29 жовтня 2021 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи круглого столу:

1. Становлення шлюбних правовідносин в Україні.
  2. Виникнення, зміна та припинення шлюбно-сімейних правовідносин.
  3. Сімейні правовідносини подружжя, батьків та дітей.
  4. Договірне регулювання шлюбно-сімейних правовідносин.
  5. Квазішлюбні правовідносини.
  6. Гендерні аспекти у сімейних правовідносинах.

У роботі круглого столу братимуть участь науковці закладів вищої освіти, наукових установ, працівники правоохоронних і правозахисних органів, громадських організацій, міжнародних організацій, міністерств, відомств.

Круглий стіл відбудеться у Львівському державному університеті внутрішніх справ за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Початок о 15 год., реєстрація з 14-30 год.

У випадку продовження терміну карантинних обмежень круглий стіл відбудеться у дистанційному форматі на базі платформи Zoom.

Підключитися можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/83991510266?pwd=YlVxQVBjWnJvRWc4UjNQbjRjMGFwQT09

Ідентифікатор: 839 9151 0266
Код доступу: 680691

За результатами роботи круглого столу планується видання електронного збірника тез доповідей його учасників.

Заявку на участь у круглому столі та тези доповідей просимо надсилати на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20 жовтня 2021 року.

Детальнішу інформацію та заявку на участь можна знайти за посиланням.