UA

8 жовтня відбудеться Міжнародна науково-практична конференція з проблем протидії торгівлі людьми

Запрошуємо до участі в роботі Міжнародної науково-практичної конференції з проблем протидії торгівлі людьми, яка відбудеться 8 жовтня 2021 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи наукового заходу:

1) соціально-правові аспекти протидії торгівлі людьми;

2) кримінально-правові аспекти протидії торгівлі людьми;

3) міжнародний досвід протидії торгівлі людьми;

4) інформаційно-аналітичне забезпечення та проблеми взаємодії правоохоронних органів у протидії торгівлі людьми.

Для участі у роботі конференції запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

У випадку запровадження карантинних обмежень конференція відбудеться у дистанційному форматі на базі платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті університету.

Тези учасників конференції планується видати окремим збірником після її роботи та розмістити в електронній бібліотеці та репозитарії університету.

На одну із зазначених нижче електронних адрес слід надсилати:

- заявку на участь у конференції до 22.09.2021;

- тези, рецензію наукового керівника (для здобувачів) з поміткою «на конференцію 08.10.2021» до 29 жовтня 2021 року.

Здобувачі ступенів вищої освіти «бакалавр», «магістр» та аспіранти безпосередню участь у роботі конференції беруть у випадку отримання персональних запрошень.

Мови конференції: українська, англійська.

Заявка на участь те детальніша інформація розміщені за посиланням.