UA

Вівторок, 03 серпня 2021 12:34

В університеті продовжується вакцинація здобувачів та працівників

(1 Vote)

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ вкотре відбулася вакцинація від COVID-19. Цього разу препаратом CoronaVac щепилися понад 80 здобувачів та працівників ЛьвДУВС, отримавши як першу, так і другу дозу вакцини.

Процедуру здійснювали дві мобільні бригади, що складалися із представників Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України у Львівській області».

Перед щепленням сімейний лікар установи Наталія Пастущин наголосила, зважаючи на загрозу поширення нового штаму коронавірусу «Дельта», вакцинація – це єдиний дієвий спосіб вберегти себе та рідних. Вона підкреслила, що всі зареєстровані в Україні вакцини, в тому числі й CoronaVac, діють на новий різновид вірусу.

Поміж тим, лікарка Ірина Стасюк пояснила вихованцям і працівникам вишу, що після щеплення може виникнути біль у руці чи незначне підвищення температури. Повторна вакцинація, зауважила медпрацівниця, має бути проведена за 28 днів після отримання першої дози препарату.