UA

22 жовтня відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Психічне здоров’я особистості у кризовому суспільстві»

Інститут управління, психології та безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ запрошує до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Психічне здоров’я особистості у кризовому суспільстві», яка відбудеться 22 жовтня 2021 року за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Початок о 10.00 год.

Напрями роботи конференції:

1. Психічне здоров’я особистості як складова національної безпеки держави.
  2. Вплив суспільних трансформацій і професійної діяльності на психічне здоров’я особистості.
  3. Здоров’язберігаючі технології як запорука психічного здоров’я особистості.
  4. Психічне здоров’я дітей у складних життєвих обставинах.
  5. Проблеми формування, адаптації, збереження та зміцнення психічного здоров’я особистості в онтогенезі.
  6. Психічне здоров’я і професійна діяльність особистості.

До участі у роботі конференції запрошуються науковці, практики та здобувачі вищої освіти, зацікавлені в обговоренні зазначеної проблематики.

Заявку на участь у науково-практичному заході, тези, рецензію наукового керівника (для здобувачів) просимо подати до 14 вересня 2021 року.

Додаткову інформацію та заявку на участь можна знайти за посиланням.