Шаблоны Joomla 3.5


UA

24 вересня відбудеться засідання науково-практичного семінару «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти»

Запрошуємо да участі в засіданні науково-практичного семінару «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти», який відбудеться 24 вересня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи науково-практичного заходу:

  1. Кримінально-правові та кримінологічні засоби протидії незаконному обігу наркотичних і психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.
  2. Кримінальне процесуальне та криміналістичне забезпечення протидії злочинам у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.
  3. Профілактика наркоманії адміні-стративно-правовими засобами.
  4. Проблеми взаємодії суб’єктів системи профілактики наркоманії.
  5. Міжнародно-правові аспекти протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.
  6. Інформаційне забезпечення правоохоронних і правозахисних органів щодо протидіїнезаконномуобігунаркотичних засобів.

До участі в роботі науково-практичного заходу запрошуються науковці, працівники правоохоронних та правозахисних органів, аспіранти, ад’юнкти та здобувачі вищої освіти. Заявки для участі просимо надсилати до 13 вересня 2021 року.

Детальнішу інформацію та заявку на участь можете знайти за посиланням.

Read 292 times