Шаблоны Joomla 3.5


UA

П'ятниця, 23 липня 2021 17:16

ЛьвДУВС та «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» домовились про співпрацю

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Львівський державний університет внутрішніх справ та Громадська організація «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» уклали Меморандум про співпрацю.

Відповідний документ сьогодні підписав ректор вишу Роман Благута під час зустрічі із членом правління Асоціації, головою Личаківського районного суду міста Львова Сергієм Гиричем, якого було уповноважено для передачі Меморандуму.

15

Документ передбачає здійснення освітньої, наукової та практичної діяльності у сфері забезпечення верховенства права та вдосконалення освітнього процесу, всебічну підтримку активних та ініціативних здобувачів, підвищення рівня професійної підготовки у галузі адміністративного, цивільного та кримінального судочинства.

Сторони домовилися про реалізацію спільних заходів, проєктів і програм, що сприятимуть інформуванню громадськості про особливості суддівської та поліцейської професії. Зокрема, у рамках Меморандуму передбачено проведення наукових досліджень з актуальних питань забезпечення прав та свобод людини, охорони публічної безпеки та порядку, ювенальної превенції, забезпечення гендерної рівності та запобігання гендерно зумовленому насильству.

Read 466 times