Шаблоны Joomla 3.5


UA

Четвер, 22 липня 2021 11:02

«Нас, як майбутніх психологів, вчили мати власну думку та не боятися її відстоювати», - випускник ЛьвДУВС Володимир Петрів

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Сьогодні у проєкті #Мій_ЛьвДУВС – випускник Інституту управління, психології та безпеки Володимир Петрів. Під час навчання у виші юнак був ведучим багатьох урочистостей, брав активну участь у студентському самоврядуванні та художній самодіяльності, долучався до роботи наукового гуртка.

Цьогоріч Володимир завершив навчання в університеті та отримав диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Психологія».

«Кожен період у нашому житті необхідний, важливий і цікавий. Але в студентських роках є щось особливе: становлення тебе як особистості, формування власного світогляду, цінностей, переконань, перехід від дитинства до дорослого та самостійного життя. Можу з упевненістю сказати, що спогади та враження про університет назавжди залишаться в моїй пам’яті», – розмірковує випускник.

1

ЛьвДУВС став для Володимира тим місцем, де він зустрів своїх найкращих друзів та однодумців. «Я вдячний вишу за можливість познайомитися з великою кількістю цікавих, неординарних людей, які, з першого погляду, такі різні, проте ми завжди знаходили те, що нас об'єднувало», – наголошує юнак.

За словами Володимира, саме у ЛьвДУВС він зміг повністю реалізувати себе. «В університеті є всі необхідні умови для отримання знань і досвіду, а також можливість виступати на конференціях та інших заходах», – говорить хлопець.

В арсеналі юнака чимало різноманітних нагород. Зокрема, за успіхи у навчанні та активну громадську діяльність, участь у студентському житті та конкурсі «Україна колядує».

2

Випускник розповів, що на заняттях йому завжди подобалося дискутувати. «Нас, як майбутніх психологів, вчили мати власну думку стосовно багатьох аспектів життя, не боятися її відстоювати, вміти знаходити конструктивні аргументи, поважати точку зору інших», – відзначив Володимир.

Герой проєкту зауважив, що викладачі докладали багато зусиль, аби передати студентам свої знання та досвід. «Заняття часто проходили у форматі тренінгів. Викладачі намагалися зацікавити нас, сприяли розвитку емоційного інтелекту, рефлексії, самосвідомості», - розказав хлопець.

Майбутній психолог також отримав можливість вступити на військову кафедру. «Зважаючи на ситуацію в країні, я розумію, що, ймовірно, настане час, коли мені необхідно буде захищати територіальну цілісність держави, свободу та незалежність України. А для цього потрібні знання і навички у військовій сфері. Крім цього, я вважаю за честь прийняти Присягу на вірність українському народові», – підкреслив герой проєкту.

Юнак має два хобі – спорт та книги. Останнє захоплення особливо важливе для Володимира як для психолога. Він читає літературу різних напрямків – філософську, історичну, художню, соціально-психологічну. «Люблю читати, адже це найкращий спосіб для саморозвитку, можливість знайти відповіді на власні запитання, щось усвідомити, або ж просто відпочити. Мене завжди вражало, як у різні часи психологи, філософи, соціологи намагалися зрозуміти людину, її суть, механізми поведінки, емоцій та дій», – ділиться випускник.

3

Володимир говорить, що завдяки книжкам можна вивчати нові методи та техніки допомоги людям. «Прогрес не стоїть на місці і бути в тренді, розуміти, як протікають ті чи інші процеси, завжди потрібно. Важливо також знати, що відбувається у світі, як певні події можуть впливати на свідомість людей, щоби попереджати кризові ситуації, негативні психічні наслідки та боротися з ними», – пояснив герой проєкту.

Хлопець був старостою групи протягом трьох років. «Разом із одногрупниками ми долучалися до благодійних акцій, відвідували дитячі будинки та військові госпіталі», - пригадує випускник.

Володимир також брав участь у художній самодіяльності – писав сценарії, організовував виступи, був звукорежисером. «Ми багато спілкувалися після занять, реалізовували різні ідеї. Приємно бути у середовищі таких креативних та творчих людей. Дякую усім, хто робив наше студентське життя таким цікавим! Це було справді класно!», – говорить герой проєкту.

4

Володимир зізнається, що за чотири роки навчання дуже змінився: «Університет допоміг мені розставити пріоритети у житті та показав орієнтири, завдяки яким можна йти уперед. Хотів би згадати фразу, яку нам колись сказали на лекції: «Неможливо стати психологом за чотири роки. Інколи для на це йде все життя. Проте ваше завдання – навчитися критично мислити, аналізувати факти і події, поведінку людей та завжди вірити у власні сили!».

Read 874 times