Шаблоны Joomla 3.5


UA

Середа, 21 липня 2021 14:02

У ЛьвДУВС триває вакцинація від COVID-19

Written by
Rate this item
(1 Vote)

До Львівського державного університету внутрішніх справ вкотре завітали представники Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України у Львівській області».

 1

Лікар-терапевт цієї установи Олена Голованова розповіла, що в Україні спостерігається спад захворюваності на коронавірус. «Я переконана, що таку статистику ми маємо завдяки активній вакцинації», - наголосила Олена Голованова.

Вона також відзначила, що очікується третя хвиля пандемії, під час якої домінуватиме новий штам коронавірусу «Дельта плюс».

«Відповідно, буде зростати кількість хворих, адже цей штам є дуже небезпечним не тільки для старшого населення, але й для молоді. Тож закликаю усіх вакцинуватися, а також розповідати близьким, знайомим про необхідність щеплення й вироблення колективного імунітету від цього захворювання», - наголосила лікар-терапевт.

 4

Вона додала, що всі вакцини, які зараз є в Україні, діють на цей штам вірусу.

Лікар-терапевт також розказала, що в установі функціонують мобільні бригади, які проводять вакцинацію протягом останніх трьох місяців. За цей період було зроблено більше семи з половиною тисяч доз щеплення.

Продовжується вакцинація від COVID-19 і у ЛьвДУВС. Сьогодні щеплення препаратом CoronaVac отримали близько 50 працівників та здобувачів вишу.

Read 821 times