UA

Вівторок, 20 липня 2021 08:30

Ад’юнкт Єлизавета Коць: «Важливо популяризувати науку серед університетської молоді»

(1 Vote)

Зазвичай у рамках проєкту #Мій_ЛьвДУВС ми знайомимо вас із талановитими студентами та курсантами університету. Однак цього разу ми вирішили поспілкуватися із нашою випускницею, яка, пропрацювавши декілька років у практичних підрозділах поліції, повернулася до рідного вишу та зараз навчається в ад’юнктурі.

Отже, сьогодні розповімо про Єлизавету Коць, авторку численних наукових публікацій, яка ініціювала створення Ради молодих вчених при ЛьвДУВС.

«Мій науковий шлях розпочався ще в університетські роки – тоді я була курсанткою факультету з підготовки слідчих та учасницею наукового товариства. - пригадує Єлизавета Коць. - Пізніше, коли почала працювати у поліції, переконалася, що вкрай важливо поєднувати науку та практику, Саме тому я вступила до ад’юнктури. Мені подобається писати наукові публікації, ділитися своїми думками з колегами. Згодом я стала учасницею Форуму рад молодих вчених України, де познайомилася із Олесею Ващук, головою Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки. Саме приклад активної промоції науки серед молоді став для мене зразком ефективної роботи у цій галузі. Тому, приїхавши із Форуму, я запропонувала створити таку ж раду при нашому університеті. І хоча Рада молодих вчених при ЛьвДУВС діє не так давно, однак ми вже встигли зробити багато для того, щоби популяризувати науку серед університетської молоді.

Функції Ради молодих вчених дуже широкі – вони полягають не лише в організації певних наукових заходів, а також у обміні інформацією між молодими вченими, промоції науки серед стейкхолдерів, замовників наукових розробок тощо.

Крім цього, Рада сприяє реалізації конституційних прав молодих вчених університету щодо їх участі у формуванні державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.

Участь у Раді має й інші переваги: наприклад, завдяки цьому науковці можуть дізнатися про різноманітні заходи, взяти у них участь, отримати інформацію про те, як подавати заявку на різні гранти тощо.

Вважаю, що найважливішою чеснотою для молодого науковця має бути наполегливість. Дуже рідко щось вдається із першого разу, тому досягти певних висот можна лише завдяки наполегливій роботі й невичерпному терпінню. Раджу юним вченим вірити у себе, незважаючи ні на що!».