UA

Вівторок, 20 липня 2021 10:52

Колектив ЛьвДУВС висловлює співчуття з приводу смерті Яніва Ярослава Богдановича

Генерал-майор гвардії у відставці ЯНІВ Ярослав Богданович народився 24 серпня 1939 року у місті Стебник Дрогобицького району Львівської області.

scor site

Ярослав Богданович обіймав різні посади, зокрема працював: деканом факультету № 4 Львівського інституту внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України та заступником декана юридичного факультету.

Відійшов у вічність 19 липня 2021 року.

Колектив Львівського державного університету внутрішніх справ глибоко сумує та висловлює щирі співчуття рідним і близьким Ярослава Богдановича з приводу непоправної втрати.

Вічна і світла пам’ять!

Заупокійне богослужіння (парастас) за померлим відбудеться сьогодні о 17:00 год. у каплиці Різдва Хрестителя Господнього Йоана (м. Львів, вул. Пекарська, 52). Прощання та похорон – завтра, 21 липня, о 12:00 год. (каплиця по вул. Пекарській, 52).