UA

Понеділок, 19 липня 2021 11:00

Випускниці Інституту права ЛьвДУВС розповіли про найяскравіші моменти студентського життя

(1 Vote)

Сьогодні у проєкті «Мій ЛьвДУВС» своїми враженнями про університетське життя діляться три випускниці Інституту права.

Христина Петрик пригадує, як вперше переступила поріг рідного вишу, аби реалізувати свої мрії. «Для мене навчатися у цьому університеті означало початок дорослого самостійного життя у великому і перспективному місті», - каже випускниця.

Завдяки університету дівчина мала змогу поспілкуватися із відомими адвокатами, суддями, представниками правоохоронних органів, які проводили лекції та практичні заняття для студентів.

Крім цього, Христина постійно брала участь у наукових конференціях та семінарах, писала тези із різних галузей права.

Для випускниці вишу Марії Крупач навчання було дуже цікавим та насиченим, адже вона також активно долучалася до наукової діяльності. Каже, університет допоміг їй реалізувати творчі здібності та розвинути лідерські якості.

Дівчина переконана, що знання і досвід, отримані у ЛьвДУВС, стануть міцним фундаментом в її житті та майбутній кар'єрі.

Аліна Фагат ще змалечку твердо вирішила, ким хоче стати у майбутньому та де саме здобуватиме вищу освіту. «Я не вагалася із вибором університету ані хвилини», - наголошує героїня проєкту.

Дівчина зізнається, що назавжди запам’ятала свій перший день у ЛьвДУВС. «Тоді за вікном була похмура погода, сильний дощ і холод. Але це не змогло затьмарити тієї атмосфери, яка панувала у стінах вишу, зігрівала серце та наповнювала душу теплом», - говорить випускниця.

Для Аліни ЛьвДУВС назавжди залишиться місцем, де вона зустріла вірних друзів та отримала багаж знань, який допоможе в професійній діяльності. «Саме тут я познайомилася із найкращими викладачами, які з радістю допомагали, навчали і підтримували, а також змогла реалізуватися у творчій та науковій сферах», - підсумувала випускниця.