UA

5 листопада відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах»

Запрошуємо до участі у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах», яка відбудеться 5 листопада 2021 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи наукового заходу:

1. Нормативно-правове та кадрове забезпечення правоохоронної діяльності: українські реалії та зарубіжний досвід.
  2. Реформування правоохоронної системи України: шляхи, ризики та перспективи.
  3. Проблеми взаємодії правоохоронних органів у правозастосовній діяльності.
  4. Сучасний стан та оцінка ефективності діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності.

Для участі у роботі конференції запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

Тези учасників конференції планується видати окремим збірником до початку її роботи та розмістити на офіційному сайті університету.

Заявку на участь у конференції, тези, рецензію наукового керівника (для здобувачів) слід надсилати на адресу університету (м. Львів, вул. Городоцька, 26) або електронною поштою на одну із зазначених нижче електронних адрес з поміткою «на конференцію 05.11.2021» до 26 вересня 2021 року.

Здобувачі ступенів вищої освіти «бакалавр», «магістр» та аспіранти безпосередню участь у роботі конференції беруть у випадку отримання персональних запрошень.

Мови конференції: українська, англійська.

Заявка на участь та додаткова інформація - за посиланням