UA

Понеділок, 19 липня 2021 09:45

Працівники університету отримали відзнаки МВС України

(1 Vote)

Сьогодні під час засідання ректорату очільник Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута урочисто вручив працівникам вишу відзнаки МВС України.

За сумлінне виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу, наполегливість, а також з нагоди Дня бухгалтера та аудитора було нагороджено Ганну Гулу, заступницю начальника відділу фінансово-облікової діяльності. Ректор університету вручив їй нагрудний знак «За безпеку народу».

А завідувач кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Юрій Йосипів отримав грамоту МВС за результативну участь у турнірі з практичної стрільби «Кубок Міністра внутрішніх справ України – 2021».

Вітаємо працівників університету із одержаними нагородами та бажаємо нових досягнень у професійній діяльності!