UA

П'ятниця, 16 липня 2021 16:50

Курсантка Софія Кирильчук – про навчання у ЛьвДУВС, наукове товариство та творчість

(1 Vote)

Проєкт #Мій_ЛьвДУВС продовжується! Сьогодні враженнями про навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ поділиться Софія Кирильчук, курсантка другого курсу факультету №3, яка також навчається заочно на спеціальності «Право». Вона – співголова наукового товариства університету та одна із авторів відеоролика, що здобув друге місце на всеукраїнському конкурсі «Відправимо корупцію на карантин».

«Ще з дитинства я мріяла стати поліцейською, бо завжди мала підвищене почуття справедливості і хотіла його реалізувати. Тож пізніше, коли виросла, зробила свій вибір і вступила до Львівського державного університету внутрішніх справ. Саме тут мені вдалося втілити у життя свою мрію і опинитися у тому середовищі, де цінують справедливість і честь.

Навчаючись на першому курсі, я одразу почала займатися науковою діяльністю – тоді я написала свою першу наукову роботу, а пізніше мені запропонували стати співголовою наукового товариства. Від такої пропозиції я не могла відмовитися. Рада, що зараз маю змогу отримувати у товаристві знання, які пізніше використаю у своїй професійній діяльності. А ще – закликаю усіх курсантів і студентів не вагаючись вступати до товариства, адже саме там можливо сповна відкрити власні таланти, навчитися говорити перед публікою і збагатити свої знання.

Я також приймала активну участь у житті курсантського самоврядування нашого факультету. Писала пости для сторінки у соціальних мережах, створювала відео про життя курсантів. А згодом мені запропонували долучитися до зйомок відеоролика на конкурс «Відправимо корупцію на карантин». Тоді ми отримали друге місце серед усіх робіт по Україні! Нам дуже хотілося створити відео, завдяки якому можна було би розвіяти міф про те, що усі поліцейські беруть хабарі. Це не так, адже в українських поліцейських є почуття справедливості, і більшість із них розуміє, що з корупцією потрібно боротися.

ЛьвДУВС допоміг мені знайти себе та своє покликання. Вдячна рідному університету за можливість розвиватися та вдосконалюватися у науці і творчості!».