Шаблоны Joomla 3.5


UA

Четвер, 15 липня 2021 14:28

«Вакцинація – це наш шанс захиститися перед черговою хвилею COVID-19», - лікар-інфекціоніст Ольга Калічка

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Наразі в Україні фіксують зменшення кількості хворих на коронавірус. Втім, медики відзначають: аби завчасно підготуватися до чергового спалаху небезпечного захворювання, вкрай важливо вакцинуватися.

10

«Це наш єдиний шанс захиститися від COVID-19. Адже ми очікуємо на нову хвилю пандемії», - наголосила лікар-інфекціоніст Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України у Львівській області» Ольга Калічка.

10

Вона зазначила, що вакцинуватися можна вже з 18-річного віку, а для повноцінного захисту необхідно отримати дві дози щеплення.

«Це вбереже нас від важких ускладнень та госпіталізації», - пояснила лікар-інфекціоніст.

Наразі у Львівському державному університеті внутрішніх справ триває вакцинація від COVID-19. Процедуру проводять представники мобільної бригади Територіального медичного об’єднання МВС України у Львівській області. Щеплення роблять препаратом CoronaVac.

10

Сьогодні вакцинували ще понад 80 працівників та здобувачів вишу.

«Коли ми вводимо вакцину, наша імунна система реагує та утворюються антитіла. Тож наступного разу, коли ми зустрінемося із вірусом, ми будемо захищені», - підсумувала лікар-інфекціоніст. Тож закликала усіх подбати про свою безпеку та вакцинуватися.

Read 428 times