UA

Понеділок, 12 липня 2021 08:16

Випускники Інституту права ЛьвДУВС поділились враженнями від навчання

(1 Vote)

Перед кожним абітурієнтом одного дня постає питання – який фах та університет обрати. Буває, хтось із дитинства мріє стати юристом, а хтось навіть після завершення навчання у школі не знає, ким хоче стати у майбутньому. Відомо, що важливим критерієм вибору є враження студентів про університет. Адже хто, як не вони, може яскраво поділитися спогадами про ту ні з чим незрівнянну атмосферу постійного руху, наукової діяльності, художньої творчості та дружньої підтримки викладачів і одногрупників. Тож пропонуємо вам поглянути на ЛьвДУВС крізь призму вражень наших здобувачів.

Per

«Для кожного вибір своєї майбутньої професії є складним та важливим рішенням. І я - не виключення. Довго перебираючи усі варіанти, я шукала те, що найближче мені до душі та ґрунтується на моїх моральних принципах», – розповіла Христина Пероговська, випускниця Інституту права.

«Жага до справедливості завжди була в моєму житті. Тож в один момент зрозуміла, що моє покликання - бути юристом. А ЛьвДУВС – те місце, де я зможу отримати всі необхідні знання, вміння та навички», – відзначила дівчина.

В університеті я знайшла справжніх друзів та чудових викладачів, які завжди допомагали та підтримували. А різні заходи, конкурси, конференції та свята приносили у студентське життя нові враження та емоції. Завжди з теплотою згадуватиму проведені роки навчання у ЛьвДУВС», – підсумувала Христина.

Ще одна випускниця Інституту права Ангеліна Новак повністю впевнена у правильності вибору професії та закладу освіти. Вона розповіла, що за роки навчання було багато перемог та викликів. Та дівчина ніколи не опускала рук та впевнено йшла до своєї мети.

Nov

Ми з одногрупниками завжди отримували шалену підтримку від наших викладачів. Вони – ті люди, які допомогли знайти відповіді на всі запитання та допомогли на цьому непростому життєвому шляху», – поділилася Ангеліна.

Випускниця Ірина Гоменюк з посмішкою згадує перший день в університеті, коли в усіх були перелякані очі, адже попереду чекала невідомість. Але завдяки підтримці викладачів долати труднощі було простіше, - розповіла дівчина.«Я щаслива, що обрала саме ЛьвДУВС», - каже Ірина. Навчаючись в університеті, вона спробувала свої сили у науці – писала статті та дослідження, відвідувала різні конференції, які допомагали розвиватись та дізнаватися кожного дня щось нове та цікаве.

Gom

«Університет – один із найголовніших розділів книги під назвою «Життя», – вважає випускниця Соломія Ривко.

Дівчина переконана, що студентська пора ніколи не зникає з пам'яті.

Ryv

«Я відкрила в університеті нові можливості та знайшла хороших друзів. Тож можу із впевненістю сказати, що це був один із найкращих періодів мого життя, який я згадуватиму із посмішкою на обличчі та теплом у душі!», – підсумувала випускниця.