UA

Середа, 07 липня 2021 14:18

У ЛьвДУВС триває вступна кампанія

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ триває вступна кампанія. До вишу завітали абітурієнти, які прагнуть навчатися на факультетах, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції.

У Центрі дозвілля ЛьвДУВС із майбутніми абітурієнтами поспілкувався відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Назар. Він підкреслив, що у Правилах прийому до університету передбачені певні пільгові категорії.

«Якщо ви, наприклад, належите до категорії дітей-сиріт чи дітей учасників АТО, вам необхідно заявити про це під час реєстрації і подати відповідний документ, який надає право на пільги», – відзначив відповідальний секретар приймальної комісії.

Представник вишу розповів, які випробування з фізичної підготовки чекають на абітурієнтів.

«Вам необхідно буде здати три нормативи: комплексну силову вправу та біг на 100 м й 1000 м. Поставлені завдання будуть не з легких, адже, щоб здати нормативи на найвищий бал, потрібно мати чудову фізичну підготовку, а хороший результат слід показати всього лиш за одну хвилину. При цьому і хлопці, і дівчата будуть в рівних умовах», – наголосив Юрій Назар.

Наостанок працівник ЛьвДУВС побажав всім успіхів на іспитах та висловив сподівання, що більшість із присутніх у залі абітурієнтів уже зовсім скоро стануть курсантами вишу.

А ми нагадуємо, що вся необхідна інформація для вступників розміщена на сайті у розділі «Абітурієнту». Тут висвітлено Правила прийому до ЛьвДУВС та методичні рекомендації щодо проведення вступних випробувань.

Маєте більше запитань щодо вступу – телефонуйте до приймальної комісії ЛьвДУВС за номером (032)295-47-73, а також пишіть нам соціальних мережах «Facebook» та «Instagram».