Шаблоны Joomla 3.5


UA

Неділя, 04 липня 2021 07:01

Випускники ЛьвДУВС отримали перші офіцерські погони

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Випускники Львівського державного університету внутрішніх справ отримали перші офіцерські погони.

1

Святкові урочистості з цієї нагоди відбулися у Центрі дозвілля вишу. Привітати випускників зі знаковою у їхньому житті подією завітали рідні та друзі.

Розпочався захід із вшанування пам’яті захисників України хвилиною мовчання та покладання квітів до обеліска правоохоронців, які загинули у боротьбі за Батьківщину.

1

Після цього ректор університету Роман Благута урочисто вручив погони старшого лейтенанта поліції трьом випускницям-відмінницям.

Загалом, перші офіцерські погони отримали 169 вихованців факультетів, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції. Вже невдовзі молоді лейтенанти продовжать службу у підрозділах слідства, кримінальної поліції та превентивної діяльності. Вихованці ЛьвДУВС поповнять лави правоохоронців у 16 областях.

1

Вручаючи погони випускникам, очільник вишу Роман Благута бажав кожному із них служити чесно.

«Офіцерське звання - це велика відповідальність, - наголосив ректор ЛьвДУВС. - Пам'ятайте, що ваш обов'язок - служити своєму народу. Ніколи не йдіть на компроміс зі своїм сумлінням, будьте чесними та гідними звання офіцера поліції».

1

Роман Благута також подякував батькам випускників, які підтримали їхній вибір стати поліцейським.

1

Благословив молодих офіцерів настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Верещиця Української православної церкви отець Іван Ревуцький.

1

«Бажаю, щоби Господь завжди вас оберігав і слухав ваші молитви. Щоби, вирушаючи на службу, ви завжди поверталися до своїх домівок здоровими та щасливими», - побажав випускникам отець Іван.

1

На завершення свята молоді офіцери пройшли, карбуючи крок, подвір’ям рідного університету.

1

 

Більше фото на сторінці ЛьвДУВС у Facebook

Read 359 times