UA

Неділя, 04 липня 2021 07:01

Випускники ЛьвДУВС отримали перші офіцерські погони

(1 Vote)

Випускники Львівського державного університету внутрішніх справ отримали перші офіцерські погони.

Святкові урочистості з цієї нагоди відбулися у Центрі дозвілля вишу. Привітати випускників зі знаковою у їхньому житті подією завітали рідні та друзі.

Розпочався захід із вшанування пам’яті захисників України хвилиною мовчання та покладання квітів до обеліска правоохоронців, які загинули у боротьбі за Батьківщину.

Після цього ректор університету Роман Благута урочисто вручив погони старшого лейтенанта поліції трьом випускницям-відмінницям.

Загалом, перші офіцерські погони отримали 169 вихованців факультетів, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції. Вже невдовзі молоді лейтенанти продовжать службу у підрозділах слідства, кримінальної поліції та превентивної діяльності. Вихованці ЛьвДУВС поповнять лави правоохоронців у 16 областях.

Вручаючи погони випускникам, очільник вишу Роман Благута бажав кожному із них служити чесно.

«Офіцерське звання - це велика відповідальність, - наголосив ректор ЛьвДУВС. - Пам'ятайте, що ваш обов'язок - служити своєму народу. Ніколи не йдіть на компроміс зі своїм сумлінням, будьте чесними та гідними звання офіцера поліції».

Роман Благута також подякував батькам випускників, які підтримали їхній вибір стати поліцейським.

Благословив молодих офіцерів настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Верещиця Української православної церкви отець Іван Ревуцький.

«Бажаю, щоби Господь завжди вас оберігав і слухав ваші молитви. Щоби, вирушаючи на службу, ви завжди поверталися до своїх домівок здоровими та щасливими», - побажав випускникам отець Іван.

На завершення свята молоді офіцери пройшли, карбуючи крок, подвір’ям рідного університету.

Більше фото на сторінці ЛьвДУВС у Facebook