UA

Вівторок, 22 червня 2021 15:14

Представниці ЛьвДУВС взяли участь у форумі жінок-юристок «ЮрФем»

(1 Vote)

Доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Світлана Романцова та викладачка цієї кафедри Роксолана Климкевич стали учасницями Третього Всеукраїнського Форуму жінок-юристок «ЮрФем», що відбувся у Києві.

«Після такого натхненного форуму хочеться працювати ще ефективніше. Під час заходу ми зрозуміли, що в контексті забезпечення гендерної освіти ЛьвДУВС рухається у правильному напрямку», – розповідають про свої враження представниці ЛьвДУВС.

Ключовими темами форуму стали публічна та внутрішня комунікація, адвокаційні кампанії на захист прав жінок та видимість юристок у професійному середовищі. Обговорювали також важливість гендерно чутливої комунікації, вплив освіти на формування гендерно чутливих юристів, суддів, адвокатів та представників правоохоронної системи. Важливою частиною форуму стала дискусія про відсутність гендерної тематики у навчальних програмах для юридичної спільноти.