UA

Вівторок, 22 червня 2021 12:08

Команда університету виборола друге місце на турнірі з мініфутболу пам'яті Героїв АТО

(1 Vote)

Обласний турнір пам'яті Героїв АТО Ігоря Лехмінка та Анатолія Митника проводився у місті Яворові. Учасниками події стали команди підрозділів Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, прикордонної служби та ЛьвДУВС. До збірної університету увійшли курсанти першого курсу факультетів № 1 та №2, а також провідний фахівець факультету №3 Іван Микитюк.

Змагання відбувалися в декілька етапів. У підсумку першої частини турніру представники вишу зайняли I місце у своїй групі.

У півфіналі ЛьвДУВС переміг команду прикордонної служби, а у фіналі поступився команді Головного управління Національної поліції Львівщини.

Таким чином збірна Львівського державного університету внутрішніх справ здобула II місце у турнірі й була нагороджена кубком, пам’ятними медалями та грамотою.

Організатори змагань також нагородили спортсменів ЛьвДУВС Державним прапором України за непереборну жагу до перемоги та потужний командний дух.

Найкращим гравцем команди визнано провідного фахівця факультету №3 Івана Микитюка.

Вітаємо наставника команди доцента кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Ігоря Гнипа, який вміло вів юнаків до перемоги, та спортсменів вишу з успіхом у турнірі.

Бажаємо ще більших досягнень у майбутніх спортивних подіях!