Шаблоны Joomla 3.5


UA

Вівторок, 22 червня 2021 12:08

Команда університету виборола друге місце на турнірі з мініфутболу пам'яті Героїв АТО

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Обласний турнір пам'яті Героїв АТО Ігоря Лехмінка та Анатолія Митника проводився у місті Яворові. Учасниками події стали команди підрозділів Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, прикордонної служби та ЛьвДУВС. До збірної університету увійшли курсанти першого курсу факультетів № 1 та №2, а також провідний фахівець факультету №3 Іван Микитюк.

1

Змагання відбувалися в декілька етапів. У підсумку першої частини турніру представники вишу зайняли I місце у своїй групі.

2

У півфіналі ЛьвДУВС переміг команду прикордонної служби, а у фіналі поступився команді Головного управління Національної поліції Львівщини.

3

Таким чином збірна Львівського державного університету внутрішніх справ здобула II місце у турнірі й була нагороджена кубком, пам’ятними медалями та грамотою.

Організатори змагань також нагородили спортсменів ЛьвДУВС Державним прапором України за непереборну жагу до перемоги та потужний командний дух.

4

Найкращим гравцем команди визнано провідного фахівця факультету №3 Івана Микитюка.

Вітаємо наставника команди доцента кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Ігоря Гнипа, який вміло вів юнаків до перемоги, та спортсменів вишу з успіхом у турнірі.

Бажаємо ще більших досягнень у майбутніх спортивних подіях!

Read 187 times