Print this page
П'ятниця, 18 червня 2021 14:07

Курсанти ЛьвДУВС пройшли тренінг, присвячений темі гендерної рівності у Нацполіції

Written by
Rate this item
(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся тренінг «Гендерна рівність в органах Національної поліції України». Провела захід заступниця голови Громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» Марта Чумало.

1

Тренерка розповіла курсантам 2-го та 3-го курсів факультетів №1 і №3 про основні стереотипи щодо ролі жінок та чоловіків у суспільстві.

1

Марта Чумало зауважила, що гендерні упередження часто впливають на якість роботи поліцейських. Зокрема, це стосується реакції правоохоронців на випадки, пов’язані з домашнім насильством.

1

Аби продемонструвати присутнім, що вони також перебувають під впливом таких стереотипів, представниця Центру запропонувала юнакам та дівчатам пройти цікаві інтерактивні вправи та завдання.

1

Вона підкреслила, що в суспільстві побутує ряд думок та упереджень щодо поведінки жінки та чоловіка. До прикладу, хлопчикам з дитинства говорять, що вони не повинні плакати, а дівчаток переконують, що вони - слабка стать і не можуть досягнути таких же успіхів, як і чоловіки.

1

«Цей тренінг важливий для всіх, але для вас, курсантів, особливо. Адже гендерні упередження впливають на доступ до правосуддя вразливих верств населення. А ви ті, хто, в першу чергу, має захищати права та свободи людей», - звернулася до здобувачів Марта Чумало.

1

«Ви повинні розуміти, як гендерні аспекти відображатимуться на вашій майбутній роботі. Насильство та кримінальні злочини можуть бути гендерно зумовленими. Тому важливо усвідомлювати цю специфіку, аби краще вирішувати проблеми, з якими ви будете стикатися під час своєї професійної діяльності», - підсумувала експертка.

1

Тренінг відбувся за ініціативи працівників відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.

1

Read 696 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС