Шаблоны Joomla 3.5


UA

П'ятниця, 18 червня 2021 06:23

Представники університету взяли участь в урочистому засіданні наукової ради Західного наукового центру

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Ректор ЛьвДУВС Роман Благута та проректорка Ольга Балинська завітали на урочисте засідання наукової ради та виконкому ЗНЦ з нагоди 50-річчя утворення Західного наукового центру НАН України та МОН України. Захід проходив у актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка.

 1

Подія об’єднала вчених Західного наукового центру і Національної академії наук, членів колегії Міністерства освіти і науки України, а також представників місцевої влади.

 2

Зі вступним словом та доповіддю до присутніх звернувся Зіновій Назарчук, голова Західного наукового центру НАН України.

 3

«Ефективно працювати в умовах карантину непросто, адже потрібен особистий контакт і постійне спілкування. Ми здійснюємо це завдяки функціонуванню наших науково-координаційних рад. Головами таких рад не обов’язково є представники академічної науки – часто це працівники закладів вищої освіти, ректори університетів. Саме тому я хочу від щирого серця подякувати головам та усім членам наукових рад, які сприяють дієвості наших рішень і дбають про те, щоб результати роботи були якомога ефективнішими», – зазначив академік під час свого виступу.

 4

Наступним до вітального слова був запрошений Анатолій Загородній, Президент НАН України.

«Ми високо цінуємо здобутки науковців Західного наукового центру. Впевнений, що результати членів вашого товариства становитимуть вагомий внесок у зміцнення української науки й сприятимуть її повноправному входженню до числа високорозвинених наук», – наголосив Президент Академії наук.

 5

Він також вручив новообраним академікам і членам-кореспондентам НАН України дипломи, державні нагороди та відзнаки Академії наук.

 6

На урочистому засіданні виступив Іван Собко, заступник голови Львівської обласної держадміністрації: «Любити й будувати Україну без освіти й науки неможливо. Саме тому нам, як регіональній владі, важливо бачити й відчувати підтримку й напрацювання українських науковців, адже наша стратегія розвитку Львівщини була реалізована, насамперед, завдяки вам».

 7

До слова також була запрошена Звенислава Мамчур, представниця Львівської обласної ради: «У нашій державі умови для проведення наукових досліджень не завжди були сприятливими. Однак, сьогодні я хочу подякувати тим, хто працює, незважаючи на всі складні обставини. Щиро бажаю, щоб українська влада нарешті зрозуміла, що наука мусить бути її найголовнішим пріоритетом».

 8

Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова, теж виступив на урочистій події. Він, як і інші запрошені спікери, звернув увагу на важливість науки для функціонування держави.

«Той, хто дбає про науку, керує прогресом. Саме тому Львівська міська рада підтримує нові ініціативи й проєкти у сфері науки. Тож сьогодні ми хочемо від щирого серця подякувати усім вам за плідну роботу», – підсумував Андрій Москаленко.

Керівництво Львівського державного університету внутрішніх справ приєднується до привітань.

Уже пів століття Західний науковий центр активно реалізовує своє покликання: популяризує наукові здобутки, привертає увагу до проблем у науковому середовищі, знайомить із відомими вченими й заохочує до пошуків науковців-початківців.

Тож нехай усі наукові задуми реалізуються, а їх результати завжди будуть затребувані!

Read 778 times